Ayo: A Rain Tale
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Ayo: A Rain Tale це класична аркада для андроїда, виконана в форматі платформера, що практично відразу відкриває перед нею велику кількість шляхів розвитку і масу конкурентів, тим не менш, це не зупинило розробників від бажання повісити на неї цінник, що і сталося.

А виявилися такими сміливими розробники зі студії Inkline sarl, з якої ви раніше швидше за все ще не стикалися, тому що для андроїда це їх перший проект, в рамках якого нам і належить зрозуміти, чому і за що вони хочуть отримати з кожного бажаючого його випробувати досить пристойну суму, яка трохи перевищує три долари ...


Як і в більшості інших випадків якщо за гру хочуть грошей, особливо якщо це звичайна на перший погляд аркада, то тут повинен бути сюжет і повірте, в даному випадку він є, причому це не просто сюжет, це скоріше своєрідна, але зрозуміла кожному ідея, яка зводиться до того, що лише через труднощі і страждання ми стаємо сильнішими і мудрішими, з чим навряд чи хтось сперечатиметься. Крім іншого, ніхто не відміняв і історію про необхідність принести воду через пустелю, щоб врятувати від спраги свою сім'ю ... не найпростіший сюжет, між іншим. До речі, сюжет доповнено зрозумілими і цікавими вставками, що дозволяє в повній мірі поринути в нього і відправитися в цю небезпечну подорож.

Сама подорож пролягає через безкраї африканські простори і пустелі, все зроблено дуже красиво і атмосферно, ось тільки гра виглядає занадто простий, що відбуваються події не чіпляють і більшу частину часу ви будете грати без музики, тому що вона з'являється тільки в деяких вставках ... Крім цього, не сама ідеальна анімація в сумі з фізикою явно не створюють враження гри, гідної звання платного проекту ...


Особливості гри:

  • Тривала подорож через пустелю на південь від Сахари
  • Зміна часу доби
  • На шляху будуть попадатися різні головоломки
  • Вас чекає багато труднощів і випробувань
  • Практично будь-яку проблему можна вирішити кількома варіантами

Недоліки гри:

  • Гра платна, ціна трохи вище трьох доларів, пробної версії немає
  • Все дуже просто і банально

Підсумок: гра Ayo: A Rain Tale добре виглядає, але явно не витягує рівень платного проекту своїм технічним змістом, що досить сумно, тому що в підсумку мені складно рекомендувати її для покупки шанувальникам жанру.


Реклама

Ayo: A Rain Tale для LG isai FL

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/19 08:32
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |