Twisty Board 2
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Twisty Board 2 це аркада для андроїда в якій ваш герой пересувається по якимось «цифровим» ландшафтам, використовуючи модне сьогодні засіб пересування - ховерборд, однак, це друга частина і розробники пішли далі, запропонувавши нам тепер ворогів і стрілянину!

Підготували гру все в тій же студії Love Handle Developers LLP, які не сильно турбували нас новинками, більше року тому вони випустили першу частину, яка, до речі, зібрала майже мільйон завантажень і вирішили закріпити цей успіх, підготувавши другу частину, яка, на жаль, не так вже й сильно змінилася. Не те щоб до минулого претензії були, але все ж від другої частини очікувалося більше.


Прив'язуватися до сюжету першої частини ніхто не став, тому що по суті його і не було, однак, першу частину розробники назвали «тренуванням», а ось тепер вже почалося те, на що вони швидше за все і планували, очевидно, питання стояло в популярності, яка цілком виправдала всі зусилля.

У другій частині нам запропонують битися з прибульцями, які прорвали оборону нашої рідної планети і тепер тільки наш герой може всіх врятувати. Якщо чесно дивно, чому крайнім кордоном виявився наш герой, який слабо схожий на високорозвиненого бійця з належною екіпіровкою, але це дрібниці, чіплятися до яких ми не будемо. Ваше завдання - звільнити полонених і розгромити прибульців, для чого вам все так же доведеться проявити солідні навички в управлінні ховерборд і на додаток доведеться влучно стріляти, такий ось можливості в минулій частині не було.


Особливості гри:

  • Приємне оформлення в стилі «ретро»
  • Маса ворогів і перешкод
  • Небезпечні і складні боси
  • Два режими гри (нескінченний і рівні)
  • висока динаміка

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат
  • Не так вже й багато нового в порівнянні з минулою частиною

Підсумок: гра Twisty Board 2 це хороший проект, який як мені здається спочатку таким і планувався, але в цілях вивчення попиту, ми мали можливість насолодитися і першою частиною.


Реклама

завантажити Twisty Board 2 1.2.5 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.2.5 (47)
дата завантаження 2019-02-19 13:53
Розмір 48.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/13 09:53
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |