Old West (Sandboxed Western)
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Old West (Sandboxed Western) це своєрідна пісочниця для андроїда, дії якої відбуваються на Дикому заході і включають в себе певний сюжет, який так чи інакше зав'язаний навколо дрібного містечка, злочинців, шерифа і інших класичних складових. Цікавий екземпляр, чи не так?

Підготували гру в студії з відповідною назвою - Wild West Games, на рахунку якої є і кілька інших ігор, деякі з яких явно не викликали похвальних відгуків ... темна конячка, відверто кажучи.


Уважний відвідувач напевно помітить, що щось подібне вже було, причому не тільки на андроїд, але і нашому сайті і він матиме рацію! У листопаді 2017 роки ми вже могли стикатися з грою Western Dead Red Reloaded Beta (Sandbox Game), від іншої студії, яка практично повністю повторює минулий проект, як візуально, так і по частині сюжету, який розповість вам досить коротку історію про те, як ваш герой (а він колишній шериф) отримав лист з наведенням на деяких злочинців, що втекли, за чию голову оголошено пристойну винагороду в разі затримання, ніж ви і вирішуєте замислитися.

Як і в іншому проекті вам потрібно відправитися в містечко, де можуть знаходитися ваші цілі, поспілкуватися з місцевим шерифом, знайти деякі необхідні речі, такі як капелюх і патрони для вашого пістолета, після чого потрібно зловити бандитів і на цьому на жаль все. Єдине на що нам варто сподіватися і що змогло б виправдати появу цієї дивної гри, так це випадок, при якому розробники не кинуть свій проект і зроблять його відкритий світ більш насиченим і цікавим, а не як зараз ...


Особливості гри:

  • Аналогічно грі Western Dead Red Reloaded Beta (Sandbox Game), яку ви можете знайти на нашому сайті

Недоліки гри:

  • Як і минулого разу, плюс ...
  • Гра повністю копіює більш ранній проект, навіщо?
  • Її швидше за все теж кинуть, сумний досвід уже є

Підсумок: якщо ви пропустили гру, з якої дана скопійована, то можете Old West (Sandboxed Western) і є шанс, що вона вам навіть сподобається, ось тільки досить швидко набридне і ви про неї забудете, як і розробники ...


Реклама

завантажити Old West (Sandboxed Western) 1.01 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.01 (1)
дата завантаження 2018-02-10 13:02
Розмір 21.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.05★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/12 08:59
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |