Drift Tuner 2019
4.4 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Drift Tuner 2019 це гонки для андроїда в яких вас чекає знаменитий JDM Style, який став для багатьох не просто знайомої абревіатурою, а цілим способом життя і я цілком можу зрозуміти цих людей, тут є і база і чимало приводів для гордості ... Нічого дивного, що все це йде в одному циклі з такою дисципліною як дрифт, тому що саме в Японії він і набув найбільшого поширення.

Підготували гру в студії S COR Games і ось що я скажу, написавши в назві цифру 2019 вони як би нам натякнули, що їх проект трохи крутіше ніж більшість поточних, він буквально прийшов до нас з наступного року ... Але чи так це насправді ?


Ось що відразу впадає в очі і на що відразу варто звернути увагу - графіка і автомобілі. В цьому плані розробники змогли витримати планку, тому що представляють вашій увазі ті самі класичні моделі, які стали іконами для шанувальників JDM, плюс, розробники змогли видати відмінну графіку, що однозначно заслуговує на повагу. Більш того, це дуже приємно, особливо якщо враховувати що це їх перший проект не тільки в жанрі гонок, але і взагалі для андроїда. Далі, на жаль, все не так вже й райдужно.

Почнемо з фізики, яка тут ближче до аркадной, але при цьому, керувати автомобілем достатньо складно, вийшов він досить засмиканий. Другий момент, який трохи не відповідає 2019 році - повне і тотальна відсутність пошкоджень в разі аварій і подібних ситуацій, що багатьох обов'язково засмутить. Другий важливий момент - всі траси, які нам будуть представлені представляють собою спеціальні треки, з огорожами та іншими умовами, які трохи вбивають ту саму аркадную складову ...


Особливості гри:

  • Три опрацьовані траси, створені для дріфту
  • П'ять автомобілів формату JDM
  • Кожен день можна отримати нагороду
  • непогана фізика
  • Відмінна графіка і зручне управління
  • Широкі можливості тюнінга автомобіля

Недоліки гри:

  • Автомобілів мало, трас мало
  • Немає системи пошкоджень
  • Є реклама і невеликий Донат

Підсумок: Drift Tuner 2019 це відмінна гра, яка стане ще краще, особливо якщо розробники не закинуть даний проект, а це вже здебільшого залежить від його популярності, яка на даний момент тільки набирає обертів ...


Реклама

завантажити Drift Tuner 2019 28 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 28 (28)
дата завантаження 2021-11-29 10:12
Розмір 35.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

Усі додатки Coller на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.4★ 88%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/10 08:02
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |