Driving Zone 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Driving Zone 2 це гонки для андроїда, чіплятися до яких досить складно, особливо на тлі великої кількості інших проектів, які м'яко кажучи виглядають трохи інакше ... а якщо вже говорити чесно, то на порядок гірше. Однак, на жаль зовнішній вигляд далеко не завжди визначає популярність, так що, до чого причепитися ми все ж знайшли, проте, це не суттєво.

Підготували гру в студії AveCreation, яка знайома нам як минулою частиною даної гри і її окремими проектами, так і великою кількістю ігор лінійки Road Racer, при цьому, варто зазначити що новинка змогла об'єднати в собі мабуть все що ви бачили раніше, так що, сміливо видаляйте всі минулі частини і качайте одну єдину, нову.


Розробники запевняють, що перед нами симулятор вуличних гонок і знаєте, я схильний з цим погодитися. В цілому, тут все не просто добре, тут все чудово! Графіка - відмінна, фізика - нічим не поступається останньої, автомобілів багато і вони різні, є невеликі міські, є спортивні, є представницькі седани і багато чого цікавого. Крім точності опрацювання моделей автомобілів не забутий і салон, де все теж саме і навіть підсвічування приладів працює в нічний час доби ... Не скасовують розробники і можливості тюнінгувати свої автомобілі, а що найцікавіше - тут є відкритий світ, який знову ж таки по їх заяви не має меж ... Дуже цікаво! До речі, додали сюди і поліцію, яка, як завжди, в сумі з ще однією особливістю трохи псує враження.

Почну з основної проблеми - тут нічого робити, в прямому сенсі слова. Все що ви можете - ганяти по дорогах, тим самим заробляючи очки, які можна витратити на новий автомобіль і все ... ніяких завдань, місій, квестів, нічого! Як довго ви зможете кататися без особливої ​​мети? Другий момент - та сама поліція, яка якимось неймовірним чином дізнається про будь-яке ваше порушення, навіть не перебуваючи поруч і починає вас переслідувати, а ось відірватися від неї, за кермом якого б автомобіля ви не сиділи не вийде. На жаль.


Особливості гри:

  • Графіка і фізика на висоті
  • Відкритий світ без кордонів
  • Великий вибір автомобілів
  • є поліція
  • є тюнінг
  • Немає доната, взагалі!

Недоліки гри:

  • Є реклама, це більш ніж прийнятно.
  • Немає ніяких завдань, це нудно
  • Поліція, яка може дуже багато

Підсумок: обгортка у гри Driving Zone 2 вийшла на 10 балів з 10, більш того, можливостей тут багато і опрацьовано все на вищому рівні, але тільки виходить так, що розгорнувши її, ви отримуєте дуже якісний і дуже красивий ранер, без мети і сенсу ... Розробники, ну навіщо так?


Реклама

завантажити Driving Zone 2 0.65 для LG isai FL

Нове в цій версії
Bug Fixes
Загальна інформація
версія 0.65 (45)
дата завантаження 2019-09-18 08:54
Розмір 40.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

SET_ALARM

SET_ALARM

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/09 08:18
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |