Hopeless Land: Fight for Survival
5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Hopeless Land: Fight for Survival це екшен для вашого андроїда, який знову вирішив підняти модну сьогодні тему виживання, яка вже неодноразово фігурувала як у фільмах, так і в інших іграх, на чому ми обов'язково загострити увагу, але трохи пізніше.

Підготували гру в студії HERO Game, інших проектів якої я поки не виявив, так що, не варто дивуватися тому, що студія вирішила почати свій шлях до слави запозичивши чудову ідею у інших, раптом, вийде зробити краще ніж вони і тоді гроші потечуть рікою! До речі, поки складно сказати напевно, але популярність гри зростає досить активно ...


Якщо ви частий гість на нашому сайті, то напевно на початку січня стикалися з грою Survivor Royale, дії якої розгортаються на ізольованому острові, площа якого періодично зменшується, у міру вибування гравців. І ви знаєте, в даній грі нас теж закидають на острів з іншими гравцями, де переможе лише найсильніший! По суті, наше завдання - знайти чому ж вирішили відзначитися нові розробники, вирячивши на ринок практично ідентичний по ідеї проект, і знаєте, відмінності все ж є!

Для початку, в даній грі більше учасників, в ранньому проекті їх було 100, а тут 121 ... не те щоб принципово більше, але більше! Крім цього, площа острова тут не зменшується і є можливість користуватися технікою, навіть вертольотом, уявляєте яке це перевага? І, до речі, графіка тут виглядає значно краще, так що, по суті, єдина проблема гри в тому, що з'явилася вона дещо пізніше, але ми можемо бачити на що було витрачено час, молодці!


Особливості гри:

  • 121 гравець, маса можливостей і великий острів - розважайтеся!
  • Прекрасний дизайн місцевості, справжня азія!
  • Великий вибір транспорту, є навіть вертоліт!
  • Є можливість використовувати голосовий зв'язок
  • Є зручна карта з маркуванням
  • Зручне управління і прекрасна оптимізація
  • У грі немає ніякої реклами

Недоліки гри:

  • А ось платний контент є, без нього не обійшлося

Підсумок: зараз потрібно відповісти лише на одне питання, як гра краще, Hopeless Land: Fight for Survival яка вийшла буквально днями або Survivor Royale, яка мала фору в місяць і встигла зібрати за цей час майже 5 мільйонів завантажень? Відповідь насправді проста - свіжа гра краще, залишається лише зрозуміти, чи зможе вона перегнати за популярністю ранній проект?


Реклама

завантажити Hopeless Land: Fight for Survival 1.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
1.Underground bug fixed
2.stairs/wall bug fixed
3.ANTI-HACKING system added
Загальна інформація
версія 1.0 (41)
дата завантаження 2019-06-07 00:07
Розмір 55.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

WRITE_SECURE_SETTINGS

WRITE_SECURE_SETTINGS

MOUNT_FORMAT_FILESYSTEMS

MOUNT_FORMAT_FILESYSTEMS

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/03 13:30
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |