I Am Warrior
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра I Am Warrior це аркада, що ввібрала в себе формат платформера, трохи від класичного слешер і модель Стікман, а це означає, що тут далеко не найгірша фізика, але досить скромна графіка і оформлення в цілому.

Підготували гру в студії XIJI Game, на рахунку якої вже 5 ігор, три з яких починаються з «I AM ...» і крім війна вам можуть запропонувати стати лучником і магом, при цьому, була у них окрема гра і про лучників, яка не так давно вже світила на нашому сайті. В описі до гри розробники запевняють що зробили її ще краще ніж минулої, заявляючи, що тепер вона стала більш продуктивною і не так сильно їсть заряд батареї ... спасибі!


Геймплей хоч і отримав скромну графіком, але не відмовився від невеликого навчання і своєрідного подорожі, яке проведе вас через велику кількість локацій, причому кожна наступна буде ставати трохи складніша за попередню.

Противники вас чекають найрізноманітніші, будуть тут і аналогічні вам персонажі з мечами, будуть лучники, будуть і злі купідони, але не переживайте, наш герой прекрасно володіє мечем і навіть вміє ухилятися від стріл, так що, з усіма можна впоратися, особливо якщо освоїти управління. Є в грі і інша особливість - в кінці кожної локації потрібно знищити статую супротивників, що і буде означати вашу перемогу, але ви статую знищити не зможете, однак, у вас завжди буде підмога - інші солдати з мечами, які, звичайно, не такі вправні як і ви, але свою справу знають. У підсумку, вам доведеться стримувати ворогів, щоб вони не знищили вашу групу підтримки, інакше, статую ви будете зносити дуже довго.


Особливості гри:

  • Прикривайте свою групу підтримки, у неї трохи інше завдання
  • Стрибки, трюки і різноманітні комбо
  • Більше десятка спеціальних навичок
  • Майже два десятка різних видів зброї
  • Є кілька режимів гри, в нескінченному можна отримати ігрову валюту

Недоліки гри:

  • Присутній реклама і Донат, без якого можна обійтися

Підсумок: в цілому, якщо не звертати увагу на скромний зовнішній вигляд гри I Am Warrior, то вона може стати досить надійним вашим супутником в дорозі або при тривалому очікуванні, багато екшену і інших особливостей будуть цього лише сприяти.


Реклама

завантажити I Am Warrior 1.1.9 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.1.9 (11009)
дата завантаження 2021-01-15 08:42
Розмір 49.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки XIJI Game на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/31 08:39
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |