Drift Clash
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Drift Clash це гонки для андроїда, мова в яких піде про дрифт і тільки про нього, це той випадок, коли назва відповідає внутрішньому змісту, з чим останнім часом бувають проблеми. Проте, тут їх немає, тому що з дріфту ніхто не став робити звичні класичні гонки і це добре.

А підготували гру в студії EasyWays, яка дійсно вибрала легкий і правильний шлях для створення свого другого проекту, перший, до речі, теж був про швидкі автомобілі, але до дрифту ніякого відношення не мав, однак, здобув майже мільйон нових друзів, для яких розробники і випустили другу частину, якщо можна так висловитися.


Важливою відмінною рисою геймплея стала одвічна дилема, яка дуже часто постає перед розробниками. З одного боку все і завжди хочуть зробити гру з гарною графікою, всілякий pixel-art вважати не будемо, однак, ресурси, які витрачаються на графіку величезні і часом, часу або сил, ні бажання або грошей просто не вистачає на те, щоб опрацювати геймплей, фізику та інші не менш важливі особливості гри, які так чи інакше спливуть при її використанні. Тут же ми отримуємо досить просту графіку, без вишукувань, що дозволило розподілити ресурси як раз на фізику і те, що відбувається на дорозі. Такий підхід вкрай приємний, тому що дозволить вам насолодитися саме автомобілем, а не тим як він виглядає, при тому, що претензій по графіку-то в загальному немає, вона не страшна, вона проста.

Сам же дрифт реалізували класичним чином, давно знайомим нам по тій же NFS Underground і подібних ігор, де йому приділялося особливе значення. Чи не підвів і автопарк, який включає в себе масу моделей, які по праву вважаються королями даної дисципліни, так що, якщо ви шанувальник цього спорту, то будете приємно здивовані.


Особливості гри:

  • Можливість битися з іншими гравцями в режимі реального часу
  • Три десятка культових автомобілів
  • У прийдешніх оновлення автомобілів стане ще більше
  • відмінна фізика
  • Є можливість тюнінгу, а як же без неї?

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат

Підсумок: якщо візуальна складова для вас менш важлива ніж фізика і можливості геймплея, то гра Drift Clash це саме те що вам потрібно. Завантажити гру можна безкоштовно, так що, тестируйте і пишіть в коментарях ваші враження!


Реклама

завантажити Drift Clash 1.80 для LG isai FL

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.80 (67)
дата завантаження 2021-11-05 13:48
Розмір 101.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
3.15★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/30 12:36
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |