Dungeon Survival
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Класика рольових ігор це завжди хвилююче і цікаво! Так що, з радістю представляю вам зовсім нову гру під назвою Dungeon Survival, одна назва якої вже говорить багато про що, хіба ні?

Дану гру підготували в студії Frozen Frog, що мало про що говорить, бо це їх перший проект, однак, варто відзначити, що розробники нам в даному випадку попалися або дуже сміливі, в разі якщо це проект має комерційну основу, або просто молодці, якщо проект носить характер іншого роду, наприклад, якщо вони теж люблять рольові ігри і просто вирішили поділитися своїм баченням з громадськістю. Так чи інакше, дивимося що у них вийшло!


Почати, мабуть, варто з історії, яка лежить в основі того, що відбувається і є невід'ємною частиною будь-якої цікавої гри. Події розгортатимуться в невеликому містечку під назвою «Чорна серпанок», який колись славився величезними покладами корисних копалин, що привело сюди велику кількість тих, хто заробляв на цьому стану. Однак, ресурси не нескінченні і з часом вони вичерпалися, що призвело до сильного занепаду і взагалі далеко не кращих часів для цього поселення, де ще залишилися деякі люди, які сподівалися заробити хоч щось. Фіналом зав'язки стала таємнича пропажа губернатора, з чим вам і належить розібратися, плюс, перевірити, чому з міста приходять якісь дивні вести ... Само собою, відповідь криється в глибоких підземеллях, куди вам і належить відправитися.

Геймплей гра отримала зовсім не сучасний, більш того, він нагадує платформер, тільки все більші ніж зазвичай, але опрацьовані локації відмінно, плюс, тут ви ніколи не зустрінете однакових підземель, тому що генеруються вони випадковим чином, що теж дуже важливий момент, тому що ви ніколи не будете знати що чекає вас на черговому етапі!


Особливості гри:

  • Підземелля, які кожен раз будуть вас дивувати
  • Сотні різноманітних монстрів
  • Чи не менше і предметів, які можна від них отримати
  • Величезна кількість квестів і завдань
  • Величезний світ, який потрібно досліджувати і розвиватися разом з ним

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат, але вони не заважають
  • Проект новий, тому місцями сируватий, але, впевнений, це все виправлять

Підсумок: любите класичні рольові ігри? Тоді скачайте Dungeon Survival і насолоджуйтеся, контенту тут дуже багато і він досить цікавий, навіть для затятих шанувальників жанру.


Реклама

завантажити Dungeon Survival 1.65 для LG isai FL

Нове в цій версії
Fix startup crash problem
Загальна інформація
версія 1.65 (165)
дата завантаження 2021-11-03 02:35
Розмір 54.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Frozen Frog на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/19 09:12
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |