Cosmic Eggs
4.4 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Cosmic Eggs це рогалик для андроїда, але є у нього пара важливих і цікавих на даний момент фішок, які просто не можна пропустити. Почнемо з того, що гра родом з Японії, а це вже щось значить, тому що саме в цій країні зародилися комп'ютерні ігри і саме там є багато цікавих фішок, які зрозумілі не всім, але вони є і будуть!

Підготували гру в студії Ambition co., Ltd., Яка вже встигла випустити кілька цікавих проектів, які завоювали невелику кількість шанувальників, однак, саме рольова гра у них перша, а значить, вони старалися!


Геймплей розповість про далеке майбутнє, а саме про рік 3001, коли над нашою рідною планетою нависла чергова загроза, яка прийшла з темних глибин космосу у вигляді невідомої бактерії, яка знищує все живе і дуже швидко розповсюджується. Само собою, такий результат нікому не цікавий, так що, ваше завдання знайти джерело зарази і знищити його, і врятувати таким чином не тільки планету, а й всю галактику.

Само собою, для такої місії вам буде потрібно команда, збором і розвитком якої ви займетеся, при цьому, завжди буде можливість заручитися підтримкою і інших гравців, які як і ви битимуться зі спільним ворогом, але не складно здогадатися, що разом це зробити буде простіше і веселіше. Крім цього, як випливає з назви гри, працювати вам доведеться з яйцями, які потрібно вирощувати, годувати і так далі, винаходячи нові види істот, які зможуть більш успішно протистояти ворогові.


Особливості гри:

  • Безліч видів істот, якими ви будете керувати
  • Розвивайте і прокачивайте інопланетян, дивіться як будуть змінюватися покоління!
  • Отримуйте їжу в боях з ворогами і годуєте свою команду щоб вона стала сильнішою
  • Просте управління і автоматичні битви
  • Ще більше контенту в найближчих оновленнях
  • Є можливість легко забратися по таблиці лідерів, конкуренції майже немає

Недоліки гри:

  • Стилістика виконання абсолютно відповідає країні походження, не всі люблять такий формат
  • Гра зовсім нова і інших гравців там поки практично немає
  • Реклама і Донат, які поки не заважають

Підсумок: гра Cosmic Eggs це не тільки приємний геймплей, це той випадок, коли гру ви отримуєте на довгий час, тому що маса контенту яка вже є і все те, що планують випустити розважатиме вас не один рік, особливо якщо гра набере належну популярність .


Реклама

завантажити Cosmic Eggs 1.0.5 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.0.5 (37)
дата завантаження 2018-05-28 11:07
Розмір 43.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_GPS

ACCESS_GPS

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.43★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/12 09:29
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |