ALICE
4.1 (9)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра ALICE це в першу чергу навчальний проект, мета якого пояснити всім охочим базові принципи, дотримуючись яких ваше перебування на просторах інтернету може стати трохи безпечніше, так що, рекомендую не ігнорувати даний проект, тим більше, зроблено все дуже і дуже цікаво.

Підготували гру в University of New South Wales, з-під пера якого нічого подібного раніше не виходив, не здивуюся, якщо і цей проект це якась курсова або дипломна робота чергового обдарованого студента, який вирішив зробити світ трохи краще, дуже добрий початок!


Мотивація у проекту дуже зрозуміла і доступна - з кожним днем ​​на планеті стає все більше користувачів мережі інтернет, причому з різних верств суспільства, різних статей і вікових груп, інтернет сьогодні доступний практично кожному. Поряд з цим зростає і кількість шахраїв, які паразитують як раз на тих користувачів, які погано знайомі з безпекою в мережі, що і постарається виправити ця гра.

Реалізувати все було вирішено в форматі платформера, головним героєм якого стане підліток, який опинився в зовсім іншому світі, який, по всій видимості і представляє тут простори інтернету. Виконуючи завдання і борючись з ворогами вам поступово будуть розповідати деяку корисну базу, засвоїти яку вийде дуже навіть швидко і просто, тому що ще з давніх-давен всім відомо, що під час гри інформація засвоюється набагато краще;)


Особливості гри:

  • Постарайтеся захистити свою особистість, яку вкрали!
  • П'ять довгих рівнів з різними небезпеками і пастками
  • Зрозуміле управління і геймплей
  • Хитрий штучний інтелект, який все одно дасть вам шанс перемогти
  • Ніякого доната і реклами!

Недоліки гри:

  • Які можуть бути недоліки в абсолютно безкоштовною навчальній грі? Правильно! Ніяких.

Підсумок: якщо ви любите класичні платформери, а світ інтернету для вас в новинку, то можете сміливо качати гру ALICE і підняти свої знання на новий рівень, багато часу це не займе.


Реклама

ALICE для LG isai FL

Рейтинг:

(9)
4.05★ 81%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/05 09:51
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |