Balloma
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Balloma заявлена як пригоди для андроїда, однак, на мій погляд для пригод тут не вистачає інших персонажів і взаємодії з ними, а так як у нас під контролем виявиться куля, який потрібно загнати в певне місце, то це вже більше нагадує більярд або його подобу!

Підготували гру в студії Black River, для якої це другий проект, який тільки-тільки набирає популярність і ще не встиг опинитися в «топах», до речі, може і не виявитися з деяких причин, так що, зараз, як ніколи потрібні ваші оцінки і завантаження, само собою, якщо гра здасться вам цікавою.


Зрозуміти, що відбувається буде вкрай просто, причому практично всім, тому що конструкція рівнів буквально сама до цього підштовхує. А відбувається тут приблизно наступне: в якомусь футуристичному світі, де з лави виходять цілі моря є невеликі острівці, на яких будуть перешкоди, фінішна точка, сині кристали і наш герой - палаючий куля, який потрібно прокатати по острову так, щоб зібрати всі кристали і дістатися до фінішу. Наскільки можна судити, програти тут неможливо, так як завжди можна повернутися назад, а перешкоди мають досить умовний характер, проте, кількість очок яке ви наберете безпосередньо залежить від того, як швидко ви закінчите рівень. Не подумайте що вас буде хтось квапити, проте, якщо ви хочете закінчити всі рівні на три зірки - ви і самі почнете поспішати.

Чому я назвав гру ознайомчої на самому початку? Та тому що розробники не сильно напружувалися і зробили всього 10 рівнів ... А ви прекрасно розумієте скільки це і як багато часу займе їх пройти. Проте, якщо навіть ці 10 рівнів захоплять потрібну аудиторію, то розробники обіцяли підготувати ще рівні, так що, якщо вам сподобалося - проявіть активність і рівні будуть!


Особливості гри:

  • Всього 10 рівнів, але є шанс домогтися поповнення
  • Красива графіка, цікавий світ
  • гарна озвучка
  • Приємна фізика і зручне управління
  • Кожен новий рівень буде трохи складніше
  • Доната немає, реклами немає ... ну треба ж!

Недоліки гри:

  • Так як гру можна скачати безкоштовно, при цьому ви неу бачите рекламу, а пройшовши її у вас не попросять рівно нічого, то які можуть бути недоліки? Однак, як ви вже зрозуміли, 10 рівнів це не серйозно.

Підсумок: цікавий проект, який чекає, коли його наздожене заслужена популярність, так що, качайте гру Balloma, розкажіть про неї друзям і нехай розробники переглянуть кількість рівнів!


Реклама

завантажити Balloma 1.0.5 для LG isai FL

Нове в цій версії
Fixed:
Fixed a wrong behavior on pause screen after press power key
Known Issues:
The game is occasionally stopping when stressing the power key
Загальна інформація
версія 1.0.5 (6)
дата завантаження 2017-12-30 12:10
Розмір 64.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/12/31 09:08
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |