Risky Trip By Kiz10.com
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Risky Trip By Kiz10.com це платформна аркада для андроїда в якій ви будете керувати автомобілем, який повинен подолати не тільки всілякі перешкоди у вигляді гірок і провалів, але й уникати більш реальних небезпек.

Підготували гру в студії Kiz10.com Kiz10girls.com, причому навіщо їм стільки назв - складно сказати, можливо, розраховують на шалену популярність гри, однак на даний момент вона вкрай далека від цього ...


Геймплей простий для розуміння, але дуже складний за фактом, так як ви в буквальному сенсі не знаєте що чекає вас за черговий гіркою, і був би варіант запам'ятати всі перешкоди, але рівні кожного разу різні, так що і таку можливість розробники усунули на корені.

Завдання у вас буде зрозуміла - проїхати якнайдалі, зібрати якомога більше монет та й все, ось тільки далеко виїхати не вийде, так як все що ви можете робити - розганятися або гальмувати, причому, щоб подолати наприклад гірку - потрібно розігнатися, що передбачає що на гірці ви злетите, в повітрі керувати автомобілем ви не можете, а по приземленню відразу потрапляєте на наступну пастку, уникнути якої просто неможливо ... ось такі завдання вам буде потрібно тут вирішувати, а як це робити - дивіться самі! До речі, якщо ви знайдете сили з цим змиритися, то на зібрані монети можна розблокувати інші автомобілі, які мають інші характеристики.


Особливості гри:

  • Просте управління і зрозумілий геймплей
  • непогана фізика
  • Боюся, це все ...

Недоліки гри:

  • Висока складність і відсутність фізичної можливості уникнути деяких перешкод
  • Надто вже скромна графіка для гри, що вийшла в кінці 2017 года ...
  • Наявність реклами і доната, за умови усього іншого

Підсумок: подібна гра далеко не перша в своєму жанрі, так що вибираючи між Risky Trip By Kiz10.com і практично будь-яким іншим його представником, зі зрозумілих причин чаша терезів схилиться самі розумієте куди.


Реклама

завантажити Risky Trip By Kiz10.com 1.0.1 для LG isai FL

Нове в цій версії
Play this and more games on kiz10.com. The best online games everyday for free, Visit Us in kiz10.com
Загальна інформація
версія 1.0.1 (100014)
дата завантаження 2017-12-20 21:49
Розмір 12.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.58★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/12/21 08:37
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |