Monument Valley 2
4.9 (6)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Monument Valley 2 це продовження знаменитої головоломки для андроїда, перша частина якої, навіть за умови того, що поширювалася вона платно, відібрала безліч шанувальників жанру у інших, навіть безкоштовних ігор! Звичайно, такий успіх не пройшов непоміченим і поки конкуренти робили клонів, розробники зі студії ustwo games займалися другою частиною ... по крайней мере, хочеться вірити, що вони дійсно їй займалися, проте, є ряд сумнівів ...


Не завжди, але дуже часто з продовженнями як ігор, так і в кіно виходить приблизно так, що перша частина всім сподобалася і користувалася успіхом, а ось вже все що з'являється далі стає відвертою халтурою, яка покликана витрусити якомога більше грошей, так як зазвичай саме вони продовження і не пропускають, в надії отримати вже остигають емоції.

На жаль другу частину гри я можу назвати халтурою і тільки і ось чому:

Графіка і движок - як було так і залишилося, так, все красиво і плавно, але вони не змінилися, а значить, розробники не так вже й переймалися.

Геймплей в цілому - гра стала значно простіше, тепер її навіть головоломкою складно назвати, скоріше казуальних тайм-кілером, який за рівнем складності підійде виключно дитині.

Третій момент - тайм-кілером гру теж назвати не вийде, тому що часу на її проходження потрібно вкрай мало, друга частина значно коротше першої ...

В цілому, всі ці моменти можна було б і проігнорувати, але друга частина дорожче першої, її продають за 6 доларів, що в два рази дорожче першої на піку її популярності і в 5 разів дешевше тієї суми, яку просять за неї зараз (знижки) . У підсумку, виникає цілком логічне запитання, за що ми платимо?


Підсумок: гра Monument Valley 2 це красива і якісна головоломка, яка на жаль не варто своїх грошей, тому що якщо ви хочете щось подібне, то купіть першу частину, а якщо в першу ви вже грали, то друга частина вам точно не сподобається .


Реклама

Monument Valley 2 для LG isai FL

Усі додатки ustwo games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(6)
4.93★ 98.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/11/23 09:53
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |