Drag & Dodge
3.4 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Drag Dodge це тайм-кілер для андроїда в якому ми будемо управляти дивними літаючими об'єктами на тлі зоряного неба, намагаючись уникнути зіткнень з небажаними об'єктами та іншими пастками.

Підготували гру в студії PINKAPP, для якої цей проект на поточний момент вже четвертий, причому, радує їх різноманітність, так як на їх рахунку є і клікер і стратегія, але, сьогодні розглянемо те, що простіше.


Основна фішка геймплея полягає в швидкості відбувається, тому що управляти нам належить саме божевільною штукою, на шляху якої постійно буде з'являтися щось заважає, на що ви і повинні реагувати.

У цьому є певний бонус - грати ви будете швидко, а значить, гра прекрасно підійде для того, щоб скоротати час в дорозі або в черзі, тому що не дозволить вам затриматися на одному рівні тривалий час.

Оформлення у гри вийшло досить просте - чорне, зоряне небо, неонові об'єкти, одним з яких будемо управляти ми, але, за рахунок простого оформлення вдалося добитися приголомшливої ​​динаміки в сумі з анімацією, низькою вимогливістю і простим управлінням, в цілому, грати - одне задоволення .


Особливості гри:

  • Спритний геймплей, динамічний і нетривалий
  • Просте, але дуже приємне неонове оформлення
  • Найпростіше управління і хороша фізика
  • Грати можна нескінченно
  • Ніякого доната, купувати тут просто нема чого!

Недоліки гри:

  • Є реклама, яку можна відключити за 50 центів.

Підсумок: складно сказати щось особливе про гру Drag Dodge, тому що по суті, це рядовий тайм-кілер, який допоможе вам зайняти час, допоможе розвивати реакцію і не буде набридати Донатом, складним сюжетом чи іншими ситуаціями, які трапляються на потужних і крутих проектах, так що, якщо ви цінуєте подібні речі - качайте і розважайтеся!


Реклама

завантажити Drag & Dodge 1.1 для LG isai FL

Нове в цій версії
Fixed bugs
Загальна інформація
версія 1.1 (8)
дата завантаження 2017-11-08 12:41
Розмір 32.65 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

PAYMENT

PAYMENT

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

AUTH_SERVICE

AUTH_SERVICE

записувати аудіо

записувати аудіо

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.35★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/21 07:18
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |