Powerline - logic puzzles
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G3 Stylus

опис:

Гра Powerline - logic puzzles це головоломка для андроїда в якій нам належить зайнятися дуже важливою справою - підключити до електрики безліч селищ, в яких зараз відбувається повний бардак, розбиратися з яким нам і доведеться.

Підготували гру в студії Leaflock, для яких це четвертий і, мабуть, самий «масивний» проект, який напевно стане їх флагманом, якщо можна так висловитися.


Як вже було сказано, що відбувається сильно нагадує гру «водопровідник», тільки замість труб, по яких біжить вода у нас лінії електропередач, за якими біжить струм. У грі шість режимів, кожен з яких розбитий на досить велику кількість рівнів, кожен з яких представляє собою деяку площу, на якій розкидані будиночки і стоїть електростанція. Від електростанції йде основна лінія з електрикою, ваша ж задача - обертати наявні шматочки ліній електропередач, щоб світло загорівся в кожному будинку без винятку.

Явний мінус гри - на кожному рівні абсолютно немає зайвих елементів і так чи інакше поступово обертаючи кожен можна зрозуміти як саме він повинен бути розташований, що значною мірою знижує геймплей, але саме з цієї причини розробники і продумали шість режимів гри.

Всі ці режими можна умовно розбити на дві групи - прості і з ускладненнями, кожна група же ділиться на розміри, 5 7 і 9 будинків в лінії, що в цілому логічно - чим більше, тим важче. Проходити все ці режими можна планомірно, отримуючи і задоволення і досвід, необхідний щоб впоратися із завданнями на наступному рівні складності.


Особливості гри:

  • Простий, зрозумілий і затишний геймплей
  • приємна графіка
  • Кілька режимів гри
  • Таблиця з рейтингами і досягненнями
  • Грі не потрібно доступ в інтернет

Недоліки гри:

  • Донат і реклама нас не покидають, вони теж люблять світло!

Підсумок: гра Powerline - logic puzzles це відмінна заміна «водопровідникові», який вже встиг багатьом набриднути, так що, не зволікайте - скачайте безкоштовно і насолоджуйтеся, всі умови для цього є.


Реклама

завантажити Powerline - logic puzzles 1.31 для LG G3 Stylus

Нове в цій версії
- Fixed resolution support for some devices
- Fixed some not correct levels
Загальна інформація
версія 1.31 (89)
дата завантаження 2020-01-28 15:49
Розмір 13.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/05 08:06
Інші ігри для LG G3 Stylus

LG G3 Stylus

LG G3 Stylus версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6582)
екран: 5.50", 540x960
Розміри: 149.30 x 75.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |