Tiny Miners - Idle Clicker
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G3 Stylus

опис:

Гра Tiny Miners - Idle Clicker це клікер для андроїда, який, тим не менш, позиціонується розробниками як стратегія. Але не суть, все що вам потрібно знати - тут потрібно натискати на екран, а нагородою стане віртуальне золото, ось і все! До речі, для багатьох цього більш ніж достатньо!

Підготували гру в Mindstorm Studios, яка вже встигла випустити тонну клікерів, так що, доведеться покластися на їх досвід.


На відміну від більшості інших клікерів про видобуток золота тут вас не стануть заганяти в брудну, курну і небезпечну шахту, все дуже пристойно, чисто і красиво. Бачити, що відбувається ви будете з висоти пташиного польоту, більш того, не будете якось особливо брати участь у видобутку золота, однак, на ваші плечі лягає інше питання - питання організації процесу і освоєння території, розташованої поруч з шахтою. Що цікаво, знову ж таки, на відміну від багатьох інших, ця гра може здатися реально нудною, але на самому початку, де більшість все ж бере динамікою і швидким прогресом, який потім сходить нанівець. Тут же все навпаки, тому що на початку у вас немає практично нічого, крім будиночка, натискаючи на який ви отримаєте натовп робітників, які направляються в шахту і поїзди, який в підсумку відвезе добуте золото практично моментально конвертуючи його в вашу прибуток.

Дальше більше. Будиночок можна покращувати, поїзд можна покращувати, можна будувати нові будиночки, можна наймати якихось міфічних звірів, організувати пасивний дохід на час відсутності в грі і так далі, так що, якщо готові набратися терпіння - приступайте!


Особливості гри:

  • Дуже просте, але все ж типове управління для клікера
  • Обладнайте територію навколо шахти
  • Купуйте будівлі і заробляйте більше
  • Наймайте драконів і заробляйте ще більше
  • Займайтеся інвестиціями щоб стати ще багатшими
  • На подив прекрасна графіка!
  • Змагаються з друзями

Недоліки гри:

  • Донат є, але можна і без нього
  • Реклама є, але можна не дивитися, а якщо подивіться - станете ще багатшими!

Підсумок: гра Tiny Miners - Idle Clicker на андроїд це клікер, який нудний на початку, а не в кінці, так що, рекомендую звернути увагу на цей проект, не часто удача повертається передом до шанувальників жанру!


Реклама

завантажити Tiny Miners - Idle Clicker 3.7 для LG G3 Stylus

Нове в цій версії
Bug fixes
IAP issues Resolved
Game play improved
Загальна інформація
версія 3.7 (40)
дата завантаження 2021-06-24 22:32
Розмір 60.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/29 08:14
Інші ігри для LG G3 Stylus

LG G3 Stylus

LG G3 Stylus версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6582)
екран: 5.50", 540x960
Розміри: 149.30 x 75.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |