WWE Champions
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G3 Stylus

опис:

Гра WWE Champions це рольова гра на андроїд в якій ви підете в світ реслинга, однак, базу гри становить головоломка «три в ряд», дізналися схему? :)
Насправді, було вже багато подібних ігор, які успішно поєднували пригода персонажа у верхній частині екрану і можливість збирати комбінації в нижній, які, самі по собі, є бонусами, силою або енергією, яка рухає весь процес гри, але реслінг ...
Підготували гру в студії Scopely, найпопулярнішим проектом у яких стала гра «Ходячі мерці: Дорога життя», але в даному випадку виглядає все досить дивно, якщо чесно.
Пропоную просто подумати, який контингент гравців цікавиться реслінгом? Логічно припустити, що це чоловіча частина населення, яка любить бійки, битви на рингу і подібний екшен, а тепер питання - чи захочуть вони об'єднувати кристали? Мені здається, якщо потрібен файтинг - качайте файтинг, їх багато, якщо потрібна гра «три в ряд» - качайте її, їх ще більше!
Проте, сюжет тут розвивається за класичною, перевіреною схемою - починаєте з малого, за бої отримуєте досвід і прокачує свого героя, а збираючи кристали в комбо та інше - намагаєтеся перемогти на рингу, все просто і зрозуміло, не рахуючи реслинга - все відмінно!

Особливості гри:

  • отримуйте досвід і боріться з новими противниками кожен день
  • створіть свою унікальну команду завдяки спеціальним навичкам
  • збирайте головоломки, які допоможуть в ході битви
  • відтворювати легендарні бої
  • Зберіть усього зірок реслінгу
  • боріться командою або 1 на 1
  • створіть свій клан і запросіть в нього інших гравців


Недоліки гри:

  • не найвдаліший поєднання жанрів
  • пристойний Донат


Підсумок: якщо ви любите реслінг, а прімешенная сюди головоломка вас не бентежить, то гра WWE Champions вам сподобається, особливо якщо розробники виправлять ситуацію з вильотами і зависанням. А взагалі, таких гравців вже більше мільйона набралося;)


Реклама

завантажити WWE Champions 0.512 для LG G3 Stylus

Нове в цій версії
Improved Event Highlighting
• The red notification bubbles throughout our game now do a better job of showing what’s new...and then disappearing when you’ve collected rewards or seen our latest content. This should help you navigate WWE Champions 2021 with greater ease.
Загальна інформація
версія 0.512 (21070690)
дата завантаження 2021-07-17 07:01
Розмір 103.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Scopely на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
0.44★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/08 10:02
Інші ігри для LG G3 Stylus

LG G3 Stylus

LG G3 Stylus версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6582)
екран: 5.50", 540x960
Розміри: 149.30 x 75.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |