Mad Dex Arenas
4.6 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G3 Stylus

опис:

Гра Mad Dex Arenas це платформер для андроїда в якому вас чекає багато крові, дуже багато крові, так що, не дивуйтеся, кров тут буде всюди, навіть ваш герой залишає за собою кривавий слід, може бути з ним щось не так? Проте, якщо розібратися, то це вже третя частина з серії цих ігор, як і у перших двох, розробники з game guild, все той же персонаж і падаюча популярність, на жаль так.

Перша частина виявилася як мінімум в 2 рази популярнішою другий, що чекає цей варіант подій - складно сказати, але якщо міркувати логічно, то нічого хорошого і ось чому. Як і раніше, до речі, огляди минулих частин повинні були бути на нашому сайті, вам потрібно врятувати свою кохану, стрибаючи по плоскому світу, набитому найрізноманітнішими кривавими пастками. Все б нічого, але ось у чому питання - чим ця гра принципово відрізняється від перших двох частин? Або чим перша відрізняється від другої? По суті, це просто нові рівні, не більше того, а об'єктивно, можна було зробити їх в оновленнях до першої частини і нічого не вигадувати, навіщо винаходити велосипед?
Проте, політика розробників саме така, так що, все те що може бути застосовано до першої або другої частини - актуально і в третій, всі з тими ж плюсами і мінусами, просто новий набір рівнів ...

Ось тільки назвавши гру «Arenas» може бути варто було хоча б подумати про те щоб додати мультиплеер або воно того не варто? Тому що це б додало грі багато приємних моментів і додало веселощів!

Особливості гри:

  • епічність геймплей, як і в минулих двох частинах
  • велика кількість рівнів, складність яких варіюється
  • хороша фізика і багато крові, реально багато!
  • безліч найрізноманітніших небезпек і пасток
  • саундтрек, само собою, дуже бадьорить
  • кожен рівень має свою таблицю лідерів
  • розробники позитивно ставляться до відгуків з пропозиціями
  • ніякого доната


Недоліки гри:

  • в порівнянні з двома попередніми частинами гри різноманітності хотілося б більше


Підсумок: Mad Dex Arenas по суті пропонує нам лише можливість проходити рівні швидше ніж інші гравці, але все ж я сподіваюся що численні користувачі зможуть накидати відмінних ідей і вже наступна частина подарує нам щось принципово нове!


Реклама

завантажити Mad Dex Arenas 1.2.3 для LG G3 Stylus

Нове в цій версії
- fixed problem with install/update app
Загальна інформація
версія 1.2.3 (1002003)
дата завантаження 2021-05-06 01:34
Розмір 30.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки game guild на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.63★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/16 08:37
Інші ігри для LG G3 Stylus

LG G3 Stylus

LG G3 Stylus версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6582)
екран: 5.50", 540x960
Розміри: 149.30 x 75.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |