Steampunk Syndicate 2: Tower Defense Game
0 (0)

Steampunk Syndicate 2: Tower Defense Game

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Steampunk Syndicate 2: Tower Defense Game це оборонна стратегія для андроїда, більш відома під форматом «захист вежі», вельми популярному і улюбленому, особливо на мобільних пристроях. Як ми вже помітили, це друга частина, так що, є з чим порівняти, є від чого відштовхуватися, ніж ми і займемося.

Підготували гру в студії stereo7 games, яка і була автором минулій частині, і, до речі, має досвід подібних проектів на прикладі не тільки цієї гри, що ми теж будемо враховувати.


Огляд минулій частині гри Steampunk Syndicate на нашому сайті був, трохи менше року тому. Особливого враження гра не справила, була зарахована до середнього рівня, що є самий відмінний варіант для розвитку, тому що розвиватися з самого дна вкрай складно, тут же цілком адекватна можливість вирости над собою і отримати ще пару мільйонів шанувальників, однак ...

Однак, візуальна складова в грі не змінилася, стімпанк як і було мінімум так і залишилося, гра все ще не відповідає своїй назві, при цьому графіка не зробила крок на новий рівень, більш того, анімація не стала краще, з нею взагалі якісь проблеми , це швидко кидається в очі.

При цьому, як і раніше розробники не стали відходити від принципу колекційних карт, які тут мають досить велике значення, дозволяючи вам розпоряджатися тими чи іншими оборонними можливостями, які в міру зростання складності все більше і більше необхідні.


Особливості гри:

  • Понад чотири десятки рівнів
  • П'ять типів веж з можливістю їх прокачувати
  • Роботи, яких можна налаштовувати
  • Два види героїв з унікальними здібностями

Недоліки гри:

  • Складно сказати що гра стала краще ніж минула частина
  • Стімпанк все ще дуже мало, анімація низького рівня
  • Донат і реклама теж нікуди не пропали

Підсумок: відверто кажучи, від другої частини цієї гри я чекав більшого, так що, сміливо можна сказати, що гра Steampunk Syndicate 2: Tower Defense Game трохи відкотилася за всіма рейтингами і змістом, особливо якщо враховувати скільки пристойних проектів з'явилося за останній рік.


Реклама

завантажити Steampunk Syndicate 2: Tower Defense Game 1.2.72 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
- New deck slots
- Fuel is removed
- Balance is improved
- Minor fixes
Загальна інформація
версія 1.2.72 (72)
дата завантаження 2017-11-17 13:37
Розмір 93.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/25 07:28
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |