GX Monsters
2.8 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра GX Monsters це гонки на андроїд, які не передбачають гладкий асфальт і швидкісні спортивні автомобілі, тут панує бруд, пагорби, трампліни і великі джипи з великими колесами і потужними моторами, здатні розганяти ці будівлі $ до високих швидкостей. Підготували гру в уже відомої нам студії FunGenerationLab, яка цілком може бути вам знайома по такому проекту як Bike Up! або цілою серією ігор з приставкою GX, які так чи інакше про гонки, раніше пропонували нам мотоцикли або спортивні автомобілі, а тепер ще й поповнилася гонками на великих позашляховиках.


Коли мова заходить про великі позашляховики і гонки по прямій, нехай і з не зовсім рівним покриттям складно не згадати який-небудь з проектів з приставкою «MMX», яких розвелося дуже багато. Звичайно, даний проект складно зіставити з найкрутішими представниками жанру, тут і графіка слабка і фізика досить умовна, більше нагадує аркаду, але це не заважає грі принести у ваше життя трохи драйву та позитиву, при цьому, не перевантажуючи пристрій, системні вимоги у гри досить скромні за сучасними мірками.

В іншому ж все відбувається досить звично - починаємо з простого автомобіля, на якому ми звикнемо до «місцевим» управління і особливостям, отримаємо свої перші перемоги і ігрову валюту, яку, як заведено, можна витратити на всілякі модернізації або придбання більш потужного автомобіля. Приємним бонусом для самих азартних гравців стане повноцінний багатокористувацький режим, саме в ньому ви зможете помірятися силами з іншими гравцями і відчути вплив доната, на жаль.


Особливості гри:

  • Майже півтора десятка автомобілів
  • Широкі можливості для тюнінга
  • Два режими гри - одиночний і розрахований на багато користувачів
  • Різні змагання і призи

Недоліки гри:

  • Онлайн без доната? Ні, не цього разу.
  • Реклама теж є, але не заважає.

Підсумок: без претензій на лідерство в своєму жанрі гра GX Monsters отримала хороший рейтинг і плавно зростаючу армію прихильників, що мені здається, можна вважати успіхом для подібного проекту.


Реклама

завантажити GX Monsters 1.0.31 для LG G Pad II 10.1 LTE

Загальна інформація
версія 1.0.31 (31)
дата завантаження 2018-10-22 17:18
Розмір 69.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

SET_ALARM

SET_ALARM

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.78★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/15 09:07
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |