Встигнути за 60 секунд!
0 (0)

Встигнути за 60 секунд!

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Встигнути за 60 секунд! це головоломка для андроїда, формат якої побудований на найпростішому принципі - вікторині. Що таке вікторина знає практично кожен, тому що так чи інакше ми в ній колись брали участь, яких би масштабів вона не була. Саме найпростіший принцип вікторини і ліг в основу цієї гри, яка, не дивлячись на всю свою простоту змусить вас не тільки думати, але і думати досить швидко, тому що одне вже назва вже відверто нагадує про те, що нас чекає. Підготували гру в студії з дивною назвою MobillaGames, інших проектів якої ми поки не зустрічали, але хто знає, все може бути.

На відміну від більшості головоломок тут від вас не потрібно якась особлива реакція або неймовірна кмітливість, все що потрібно - реально знати відповідь на питання, цього буде достатньо щоб перейти до наступного, а вже встигнути натиснути кнопку за 60 секунд може практично кожен. До речі саме 60 секунд видається на кожне питання і якщо чесно, цього часу цілком достатньо для того щоб з іншого пристрою швидко знаходити відповідь в інтернеті, але якщо чесно це абсолютно не цікаво. До речі, питання тут хоч і не прості здебільшого, але мають лише два варіанти відповіді - «ТАК» або «НІ», причому саме питання побудований у формі твердження, вам же залишається підтвердити що це так чи спростувати.

Система отримання очок в грі працює досить дивно, не так вже й важливо, відповіли ви на першій же секунді або думали майже всю хвилину, єдине значення має загальна кількість питань на які ви відвели поспіль. Наприклад, якщо ви відповіли поспіль на 3 питання, то за 3 наступних ви отримаєте не по 100 очок за кожен, а вже по 200 і так далі, по наростаючій. Як тільки ви зробите помилку і відповісте невірно, вартість відповіді знову впаде до 100 очок.

Особливості гри:

  • Зрозумілі питання і простий геймплей
  • Скромна оформлення
  • Класична вікторина, їх не так вже й багато
  • Величезна база питань
  • Рейтинг гравців з їх результатами

Недоліки гри:

  • Багато питань досить специфічні
  • Є реклама і Донат, але вони не заважають і не допоможуть з рейтингами

Підсумок: не думаю що у такого жанру як «вікторина» на сьогодні залишилося багато шанувальників, люди більше йдуть в сторону сучасних головоломок, але якщо ви все ж шукали щось подібне - гра Встигнути за 60 секунд! до ваших послуг.


Реклама

завантажити Встигнути за 60 секунд! 2.2.00 для LG G Pad II 10.1 LTE

Загальна інформація
версія 2.2.00 (2200)
дата завантаження 2018-04-08 14:16
Розмір 13.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки MobillaGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/03 12:32
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |