Canyon Crash - Fall Down
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Canyon Crash - Fall Down на андроїд це казуальна аркада, яка нагадує відразу кілька жанрів, щось від пригалок, тільки навпаки, щось від Ранера, але знову ж таки в іншому напрямку, щось від класичних тайм-кілерів і так далі, за фактом ж, тут ви будете постійно падати, намагаючись падати якомога швидше! Підготували гру в студії QuickByte Games, яка ще не встигла відзначитися іншими проектами, так що, поставитися можна дуже і дуже поблажливо.

Геймплей виявився досить простий і дуже зрозумілий (казуальний, все ж), ваше завдання - падати, причому немає сенсу уникати падінь на виступаючі ділянки або інші перешкоди, сам контакт проблем не доставить, а ось коли і якщо впали, потрібно поспішати, збиваючи свого героя з уступу і відправляючи в подальше падіння, так як у верхній частині екрану знаходиться якась лазерна заслінка, яка весь час буде вас переслідувати. Якщо сильно забаритися, то вона вас знищить і починати доведеться заново, але все ж, гра казуальна, так що право на помилку завжди є, головне не помилятися занадто багато разів підряд. У процесі падіння ви будете збирати дорогоцінні камені і колбочки, які дають деякі бонуси, наприклад роблять вашого героя крупніше, що спрощує збір коштовностей. Що ж стосується очок, то відстань які ви змогли подолати значення не має, а ось кількість зібраних кристалів - навпаки, має єдине значення. Також, у вигляді бонусу, іноді ваш падаючий герой буде розганятися, розносячи в пух і прах будь-які перешкоди, що трохи спрощує проходження складний ділянок, удачі!

Особливості гри:

  • Простий, зрозумілий і позитивний геймплей
  • Чим нижче падаєте, тим якісніше кристали знайдете
  • Два десятка, яких можна розблокувати
  • Можливість прокачати вашого героя

Недоліки гри:

  • Донат є, але сенсу в ньому нуль, а ось без реклами не обійшлося

Підсумок: проста аркада Canyon Crash - Fall Down прекрасно підійде як дітям, так і дорослим, які втомилися від складних проектів, які відбирають як увага так і нервові клітини, качайте безкоштовно і відпочивайте!


Реклама

завантажити Canyon Crash - Fall Down 1.3.0 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
* Awesome bug fixes
* Awesome improvements
Загальна інформація
версія 1.3.0 (30001)
дата завантаження 2018-11-19 06:29
Розмір 41.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/01 07:13
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |