Blitz Brigade: Rival Tactics
3.8 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Blitz Brigade: Rival Tactics на андроїд це стратегія, яка пройшла досить довгий шлях, особливо за мірками мобільних додатків. У студії Gameloft, яка і на цей раз виступила розробником, вже була гра з такою назвою, яка успішно розвивалася, поки не перетворилася в онлайн версію цієї гри, а в цьому виданні розробники відверто намагаються переплюнути знамениту гру Clash Royal, причому швидше за все, у них би це вийшло, з'явися гра на світло пару років назад, а сьогодні вже трохи запізно.

Якщо ви грали в початкову версію, від інших розробників, то геймплей цього проекту не зможе вас здивувати, порадують тільки нові війська і локації, все ж інше залишилося як і раніше. Чи отримуєте кілька бійців для початку і відправляєтеся в бій, попутно накопичуючи енергію на те, щоб найняти ще героїв, які продовжать розпочатий вами справу.
Як і в іншій грі, трохи більш відомої і гордо носить ім'я Clash of Clans тут потрібно розгромити зміцнення противника, які все так же складаються з трьох веж, причому щоб підібратися до центральної доведеться розгромити одну з бічних. Так само відрізняються і типи військ, деякі можуть похвалитися високою швидкістю, але слабким захистом від атак, інші навпаки, повільні, але пошкодити їх вкрай складно. Саме за рахунок таких комбінацій ви зможете вибудовувати свою власну тактику бою, намагаючись якомога швидше і з мінімальними втратами розгромити противника.

Особливості гри:

  • Використовуйте 8 типів бійців у своїй команді
  • Боріться з гравцями з усього світу
  • Десятки видів солдатів з можливістю поліпшення
  • Вступайте в клани щоб домінувати над сольними гравцями


Недоліки гри:

  • Це, по суті, точна копія гри Clash Royal, тільки з елементами Clash of Clans
  • Як завжди, реклама і смачний Донат чекають вас


Підсумок: красива і якісна гра Blitz Brigade: Rival Tactics є лише спробою розробників відхопити свій шматок пирога в ніші з мільйонами гравців. Втім, якщо не думати про це саме з цього боку, то гра-то вийшла досить цікавою, крім іншого!


Реклама

завантажити Blitz Brigade: Rival Tactics 1.1.2q для LG G Pad II 10.1 LTE

Загальна інформація
версія 1.1.2q (11222)
дата завантаження 2018-05-28 12:10
Розмір 86.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Усі додатки Gameloft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.78★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/17 07:45
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |