City Mania: Town Building Game
4.4 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра City Mania: Town Building Game це симулятор, в усякому разі так заявляє відома мільйонам студія Gameloft, а всі ми знаємо які проекти у неї бувають на андроїд, причому м'яко кажучи, найчастіше вони не найвдаліші. Розібратися з тим який вийшла «найкраща» містобудівна гра нам і належить, почнемо!

Як завжди, геймплей вийшов яскравим і барвистим, графіка тут чудова для мобільних додатків, але хіба це головне в подібних іграх? Як показує практика - немає, так що не будемо звертати увагу на візуальну складову, а приступимо до самої начинці гри і контенту, який вони нам пропонують.
Сама ідея в цілому виявилася дуже цікавою, але, на жаль зовсім не оригінальною, втім, кого і коли це зупиняло? Просто основна суть в тому щоб побудувати дійсно хороший і красиве місто. Враховувати доведеться все, починаючи від різного розташування житлових зон і промислових ділянок, закінчуючи наявністю доріг, важливих для міста будівель, екологією та іншими фішками, які роблять життя жителів трохи краще. До речі саме на їх думку і доведеться орієнтуватися у вирішенні більшості спірних ситуацій, яких буде виникати все більше і більше в міру зростання вашого міста.
Що здивувало, в грі є система доната, якій як виявилося користуватися не обов'язково, що вкрай не характерно як для цієї студії, так і для жанру в цілому, але, цього можна лише порадіти.
Само собою, вам доведеться подбати і про сільське господарство, відтягнувши його подалі від основного міста і про інших ресурсах, добуваючи які ви зможете розвиватися, що в цілому говорить нам про те що контенту тут багато і навіть більше. Єдине що реально засмутило - втрачається динаміка гри через великої кількості віконець з поліпшеннями, які постійно доведеться відкривати і закривати, але тут вже проблема розміру екранів, не більше того.

Особливості гри:

  • багато будівель і різного виробництва
  • здобувайте ресурси і розвивайтеся
  • всі будівлі можна прокачувати
  • красива і яскрава графіка
  • безліч персонажів, кожен з яких володіє унікальними здібностями
  • гру обіцяють розвивати, регулярно додаючи контент


Недоліки гри:

  • реклама - є, Донат - є, але терпіти можна.Підсумок: звичайно розробники сильно перебільшують, називаючи гру як симулятором, так і «кращої», але на відміну від большості інших проектів гра City Mania: Town Building Game показала себе з хорошого боку, так що складно її НЕ порекомендувати шанувальникам казуальних містобудівних проектів.


Реклама

завантажити City Mania: Town Building Game 1.9.3a для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
Various bug fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 1.9.3a (19344)
дата завантаження 2022-05-21 05:47
Розмір 44.52 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Усі додатки Gameloft SE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
4.44★ 88.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/13 07:09
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |