Isoland
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Isoland на андроїд це квест, в якому вам запропонують багато, наприклад, розкрити деякі таємниці, пов'язані з вигаданим островом, який не дає спокою всім персонажам, що відбувається. Друге з чим ви зіткнетеся, це дуже круте оформлення, явно створене вручну, а значить, це своєрідне твір мистецтва, тільки з сюжетом і цікавими завданнями! Підготували гру з студії RedFish Games, на жаль, це їх перший проект, так що складно судити про що-небудь, залишається лише сподіватися, що проект не виявиться останнім!
Не варто дивуватися і тому, що це так званий інді-проект, створений незалежно від усього іншого світу, а значить, і виглядає як «не від світу цього», що виразно чіпляє! Причому не тільки мене, гра вже встигла отримати нагороду «Best Art» на престижному конкурсі інді-ігор!

Сюжет закручений навколо незвичайного острова під назвою «Isoland», але простіше кажучи, це острів невігластва, який, як всім його мешканцям здається, оточує нескінченний океан і вибратися звідти неможливо, втім, ніхто і не намагається, хоча всім там не дуже й подобається, всі відчувають що потрапили в пастку. При цьому, ніхто не знає як і навіщо він тут опинився ...
Ваш герой - дослідник, якого довго просили розслідувати даний феномен, нарешті ви погодилися і відправилися на даний острів, чи зможете ви розгадати його таємницю або залишитеся в числі його мешканців?

Особливості гри:

  • атмосферна графіка, з любов'ю створена талановитими художниками
  • цікаві завдання з формату «головоломка»
  • просте управління
  • чудовий, продуманий сюжет
  • безліч загадок і таємниць
  • гра переведена на 8 мов


Недоліки гри:

  • гра платна, без пробної версії, однак, ціна менше долара, це практично безкоштовно


Підсумок: насущний сюжет гри Isoland в прямому і переносному сенсі ставить нас перед великою кількістю проблем в нашому суспільстві, але навіть якщо не замислюватися про настільки глибоких мотивах розробників, то це просто цікава і дуже красива гра, купити яку можна на смішну суму, що не перевищує навіть 1 долара.


Реклама

Isoland для LG G Pad II 10.1 LTE

Усі додатки CottonGame на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(3)
2.23★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/11 09:54
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |