Legendary Stuntman Run
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Legendary Stuntman Run на андроїд це аркада, яка більше схожа на симулятор одного з дуже дивних японських шоу, які активно транслюють по телевізору і в інтернеті, в реальності воно представляє досить незвичайну смугу перешкод, яку ваш герой повинен подолати, зберігши при цьому людський вигляд ;)
Підготували гру в знайомої нам студії Tapinator, Inc., яка дуже любить випускати дивні симулятори, один симулятор козла або крокодила чого варті ...

Гра розбита на етапи (рівні), які можна за класикою жанру виконати на одну, дві або три зірки, так само є четверо персонажів, яких можна розблокувати в процесі, але почати доведеться з молодої людини з синьою пов'язкою на голові. Перші рівні представляють собою своєрідне навчання, так що, вони будуть простими, показуючи вам основні типи перешкод, які нагадують класичні Ранера. Вас чекатимуть планки які потрібно перестрибувати, високі планки, які потрібно проходити знизу, а так само прірви, причому варто відзначити що вся конструкція встановлена ​​в басейні, так що, якщо впадете - опинитеся в воді ... не найгірший варіант, як мені здається. Однак, кожна нова смуга перешкод стає все довшим і містить все більше кумедних пасток, але складність залишається помірною, принаймні з двох причин - ви можете зупинитися, при необхідності, а так же, на кожен рівень вам покладені три життя, кількість яких у підсумку і впливають на кількість зірок, які ви отримаєте.

Особливості гри:

  • кумедні смуги перешкод в 3D світі
  • хороша графіка і непогана механіка
  • просте і зрозуміле управління
  • безліч рівнів, кожен з яких вас буде дивувати
  • кілька персонажів на вибір
  • ніякого доната!


Недоліки гри:

  • не найкраща оптимізація, є ймовірність провалитися в текстури
  • присутня реклама


Підсумок: за логікою речей гра Legendary Stuntman Run це цікава аркада, яка повинна залучати багатьох шанувальників жанру, проте, з технічного боку проект поки не ідеальний, сподіваюся, розробники приділять цьому час і виправлять всі недоліки.


Реклама

завантажити Legendary Stuntman Run 1.8 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
-Bug Fixes & Improvements!
Загальна інформація
версія 1.8 (9)
дата завантаження 2017-09-29 05:42
Розмір 55.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(3)
1.73★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/08 08:54
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |