Rival Gears Racing
4.4 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Rival Gears Racing на андроїд це довгоочікувані гонки для ваших смартфонів і планшетів, які зробили крок далеко вперед у порівнянні з великою кількістю інших проектів, які часто виходять, але не вражають, тут ситуація принципово інша! Підготували гру в студії ShortRound Games, яка раніше гонки не випускала, однак, зробити проект чудовим їм це не завадило.

Як завжди з гонками, варто пройтися по основним параметрам, які можуть цікавити завзятих гравців. Почнемо з найважливішого - графіки і фізики, які тут як мінімум не підвели, що безумовно обрадує всіх. Не можу сказати що вони на якомусь недосяжному рівні, але то що вище середнього це точно, а в мобільному форматі цього більш ніж достатньо. Не менш важливий фактор - чим нам доведеться управляти? Само собою все люблять автомобілі і тут вони є, однак, так як дії відбуваються в майбутньому, то і автомобілі будуть незнайомі, проте, не турбуйтеся завчасно, вони дуже круті! Так, вони без коліс і літають, але при цьому, зовнішній вигляд більшості з них це своєрідна перероблена класика, що не тільки круто виглядає, але і є відсиланням до різноманітних відомим моделям, які можна зустріти в більш класичних гонках або навіть на дорогах вашого міста .
Інші фактори менш важливі, але в сумі грають величезну роль, а мова піде про безпосереднє побудова геймплея і тут теж складно на щось скаржитися. Заїзди тут не кільцеві, вони швидше нагадують вуличні гонки, але противник на жаль буде всього один, проте, це компенсується тим що гонки мережеві, а значить, ваші противники це реальні гравці! Само собою, є й інші цікаві особливості, про які нижче.

Особливості гри:

  • гонки по мережі з реальними гравцями
  • сучасна графіка
  • відмінна фізика
  • просте і зрозуміле управління не потребує від вас особливих навичок
  • унікальні автомобілі з майбутнього
  • вступайте в команди або створіть свою
  • широкі можливості тюнінга
  • спеціальні завдання і ліги чемпіонів


Недоліки гри:

  • вельми пристойний Донат, який крім іншого зачіпає ненависну енергію, яка витрачається на заїзди, а тут як завжди, або чекайте, або платіть.


Підсумок: в якійсь мірі довгоочікувані гонки саме в тому форматі, які сьогодні є актуальним і буде затребуваний, без варіантів, так що, поки гра не стала світовим хітом - качайте Rival Gears Racing і починайте сходження до верхівки світових рейтингів.


Реклама

завантажити Rival Gears Racing 1.1.5 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
- Bug fixes and other improvements
Загальна інформація
версія 1.1.5 (28)
дата завантаження 2017-09-29 05:41
Розмір 31.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.4★ 88%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/07 08:02
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |