Love Engine
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Love Engine на андроїд це головоломка, головними героями якої стануть двоє закоханих, які випробовують деякі складнощі, які ви і будете намагатися вирішити! Підготували гру в студії Youzu Stars, які вже встигли порадувати нас дуже красивою грою Light!, Яка дала їм імпульс для створення другого проекту, з яким ми сьогодні і познайомимося!

Головна фішка геймплея - романтика, любов і інші високі почуття, якими гру просочили як губку. Само собою, без закоханої пари подібна гра обійтися не може, так що, саме з ними вам і належить познайомитися. Не обійдеться тут і без взаємодопомоги, що в черговий раз натякає нам на те, що домогтися успіху в стосунках можна тільки спільними зусиллями, допомагає оригінальна графіка, дуже пікантний саундтрек створений за допомогою фортепіано і загальний стиль гри, виконаний в ніжних барвах і плавних лініях.
Всього гравців чекає три десятка рівнів, які розбили на шість розділів, причому назвати їх простими ніяк не виходить, я б навіть сказав що вони складніше середнього, а це теж своєрідний плюс в скарбничку гри.
Мета ж гри досить проста - штовхати закоханих один до одного, або штовхати одного з них до світиться точці, яку теж можна штовхати. Чому штовхати? Тому що переміщати героя або точку ви не можете, а от переміщати серця по обидва боки рівня - будь ласка, саме вони і можуть штовхати як точку, так і героя. Однак, варто враховувати що маршрут по якому пройшло одне серце не можна використовувати повторно, ось і думайте, як краще обійтися в тій чи іншій ситуації.

Особливості гри:

  • приємна графіка в стилі мінімалізму, мила і красива
  • відмінний саундтрек з класичною музикою
  • досить висока складність
  • рівні, яких вистачить на довго, якщо терпіння теж вистачить
  • оригінальні завдання на кожному рівнів
  • просте управління


Недоліки гри:

  • Донат і реклама не обійшли нашу закохану парочку стороною


Підсумок: гра Love Engine трохи схожа на багато атмосферні головоломки, які ми вже встигли побачити на своєму шляху, проте, вона вкрай мила, так що якщо ви цінуєте таке якість - качайте, зробити це можна безкоштовно!


Реклама

завантажити Love Engine 1.6 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
Fix Some Bugs
Загальна інформація
версія 1.6 (6)
дата завантаження 2017-03-01 08:57
Розмір 95.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

PLUGIN

PLUGIN

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/02 11:07
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |