Warlock's Tower: Retro Puzzler
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Warlock's Tower: Retro Puzzler на андроїд це головоломка, яка не тільки дозволить вам трохи прокачати свої інтелектуальні здібності, але і принесе величезне задоволення тим, хто любить старі ігри, дуже старі ... Підготували гру в студії Midipixel, це їх перший проект, а що найсмішніше - гра платна! Отримати її можна якщо у вашому розпорядженні є сума розміром в два долари, інакше пограти не вийде, а от чи варто вона того?

Геймплей побудований на необхідності проходження рівнів в небезпечній вежі чорнокнижника, яка приготувала вам безліч секретів! Так як гра класична, то по частині контенту розробники теж не стали турбуватися, наприклад в стартовому меню вас чекає всього дві кнопки - опції і почати гру. В опціях ви можете вибрати мову і видалити збереження, щоб почати заново, більше нічого зробити не вийде. Почавши гру ви отримаєте трохи тексту з сюжетом, після чого підете на перший рівень, до речі, рівнів тут більше сотні, так що запевняю вас, цього вистачить на багато годин гри. Всі рівні плоскі, противників немає, графіка зіткана з пікселів і відтінків сірого ... Так чому ж тут займатися? А проблема полягає в тому, що кожен раз переміщаючись на одну клітку ваш герой втрачає одне життя, яких на початку рівня всього три. На рівні будуть розкидані монетки, на яких значиться цифра, що означає скільки додаткових життів ви отримаєте коли доберетеся до цієї клітини. Перші рівні дуже прості і на їх прикладі ви швидко зрозумієте сенс того, що відбувається, а ось далі почнеться хардкор, права на помилку просто не буде! Крім іншого, буде багато зайвих монеток, які будуть відволікати, ускладнюючи і так не просту задачу.

Особливості гри:

  • більше сотні рівнів небезпечної вежі
  • стильна графіка з 80-х
  • небезпечні монстри на високих рівнях
  • можна грати з друзями


Недоліки гри:

  • немає пробної версії, купити гру можна за два долари


Підсумок: гра Warlock's Tower: Retro Puzzler створена для дуже специфічної аудиторії, яка, до речі, вже встигла себе проявити - майже тисяча завантажень говорить сама за себе. Об'єктивно, якщо вам подобається класична графіка, то це далеко не найгірша головоломка і не найгірше вкладення двох доларів!


Реклама

Warlock's Tower: Retro Puzzler для LG G Pad II 10.1 LTE

Усі додатки Midipixel на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/19 12:13
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |