RollerCoaster Tycoon® Classic
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра RollerCoaster Tycoon ® Classic це симулятор для андроїда, причому назвати його можна класичним по ряду причин. Для початку, сам факт того що будувати потрібно парк розваг - це класика, багато років тому, саме такі симулятори були популярні! Другий момент - гра виконана в стилі Pixel Art, що одночасно і красиво і «ретро», без втрати продуктивності і можливостей, за рахунок нових технологій. І, нарешті, найважливіший момент - видавцями гри виступила компанія Atari, Inc.!
Якщо ви не знаєте що ховається за ім'ям Atari, це означає що ви явно не звертали увагу на історію ігрової індустрії. Зародилася ця компанія в далекому 1972 році і саме вона довела світові, що ігри це дуже перспективний напрямок в економіці і бізнесі. Саме ця компанія була лідером в цій області більше 11 років, аж до кризи 1983 года, саме вона випускала перші консолі, саме її можна вважати одним з родоначальників всієї ігрової індустрії і саме цю фірму варто дякувати за таке розмаїття проектів сьогодні.

Проте, повернемося до гри. Вперше цей проект побачив світ в 1999 році, само собою, не без участі Atari, потім була випущена друга частина, а сьогодні, ви зможете насолодитися кращим з обох ігор на своєму андроїд. Як і раніше, вам потрібно побудувати гарний і прибутковий парк розваг на величезній території, де є ліси і гори, а так само багато інших особливостей, які доведеться враховувати! Крім цього вам потрібно управляти персоналом, фінансами і навіть займатися проектуванням, готові до такої великої кількості контенту? Так само, гру можна модернізувати трьома доповненнями, які докуповуються окремо, вони містять інші світи, розширений комплект інструментів і розширені сценарії для проходження.

Особливості гри:

  • гра виконана в стилі pixel-art
  • багато контенту і наявність доповнень
  • відмінна анімація і оформлення
  • гра поєднує найкраще з двох минулих частин
  • займайтеся фінансами, дизайном, будівництвом, проектуванням


Недоліки гри:

  • на жаль, гра платна, її придбання обійдеться в 6 доларів, крім цього, за доповнення у вас так само попросять від двох до 6 доларів за кожне, не дешево виходить!


Підсумок: як уже багато разів говорилося, за все хороше потрібно платити і гра RollerCoaster Tycoon ® Classic не стала винятком, не дивлячись на своє коріння, які йдуть за часів класики, тут величезна кількість можливостей і контенту, що представляє собою цілий світ, своєрідний рай для шанувальників жанру!


Реклама

RollerCoaster Tycoon® Classic для LG G Pad II 10.1 LTE

Усі додатки Atari, Inc. на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/15 08:56
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |