Mr. Catt
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Mr. Catt це головломка для андроїда, яка швидше за все не здивує вас по частині геймплея, однак, вона безумовно запам'ятається вам завдяки оформленню та звукового супроводу, так що не варто дивуватися, що саме за цими параметрами вона отримала срібну медаль на виставці Bahamut ACG 2016, що можна вважати досить непоганим досягненням.

Сюжет гри заснований на подорожі кота на ім'я Catt, який вирішив відправитися в дуже красиву місцевість - Чумацький шлях, курс за яким він і тримає, переходячи з рівень на рівень, від вас же вимагається ці рівні проходити, щоб кіт зміг продовжити свою подорож і дістатися до заповітної мети. Тут же відразу варто звернути увагу на оформлення, яке дуже красиве. Відразу видно що всю графіку в грі малювали, швидше за все руками, причому робили це з любов'ю як мінімум! Космос, зірки, планети, чудове поєднання кольорів, все це залишає незабутнє враження, стає навіть трохи сумно, але саундтрек допоможе вам скрасити це враження і переробити його в більш приємне, тепле, лампове, якщо дозволите.

Що ж стосується геймплея, то на перший погляд від вас не зажадають нічого особливого, проте, з кожним рівнем завдання будуть все важче і важче, так що доведеться думати. А сенс полягає в тому щоб розміщувати на ігровому полі різнокольорові блоки і видаляти їх за потребою, намагаючись зробити це так, щоб від кожного блоку із зіркою була прокладена дорога до центру рівня блоками того ж кольору. У тому, що відбувається буде досить просто розібратися на перших рівнях, а далі доведеться розминати свій мозок, особливо якщо ви все ж хочете допомогти коту в його подорожі.

Особливості гри:

  • естетика, тут їй все буквально просякнуте
  • сюжет, так як те, що відбувається в грі ретельно продумали
  • безліч деталей, які створюють унікальну атмосферу
  • велика кількість рівнів, щоб ви могли довго ними насолоджуватися


Недоліки гри:

  • є невеликий Донат
  • додаткові спроби на рівнях оцінені в перегляд реклами


Підсумок: що можна сказати про гру Mr. Catt? Вона не така проста як здається, при всьому при цьому дуже красива і лаконічна, а досягти гармонії це не так вже й просто, так що, сподіваюся, що розробники з ZPLAY games продовжать випускати гри саме в такому форматі!


Реклама

завантажити Mr. Catt 1.5.1 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
1. bugs fixed!
2.buy more steps with gold instead of cash
3. new function for free gold
Загальна інформація
версія 1.5.1 (159)
дата завантаження 2017-07-17 06:26
Розмір 97.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

читати події календаря, а також конфіденційну інформацію

Дозволяє програмі читати всі події календаря, які зберігаються на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати чи зберігати дані календаря, незалежно від рівня конфіденційності.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

записувати аудіо

записувати аудіо

додавати чи змінювати події календаря та надсилати електронні листи гостям без відома власників

Дозволяє програмі додавати, вилучати та змінювати події, які можна редагувати на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати повідомлення від імені власників календарів або змінювати події без відома власників.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

Усі додатки ZPLAY Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/02 10:18
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |