Alchemic Maze
4.7 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Alchemic Maze це головоломка для андроїда, в якій вам буде поставлено важливе і відповідальне завдання! Щоб повернути юної учениці алхіміка втрачений в результаті невдалого експерименту вигляд, потрібно повернути силу магічного кристалу. Зробити це можна, з'єднавши енергію основних елементів: вогню, води, повітря і землі.
Здобуваючи компоненти, доведеться проходити рівні, що складаються з лабіринтів, за якими катається якась субстанція, блиском і поведінкою нагадує ртуть.

Під час гри планшет або смартфон потрібно тримати паралельно підлозі і акуратно повертати, щоб перекочувати цю краплю з однієї камери в іншу, обходячи перешкоди - нерівності стін, в яких вона застряє, двері з хитромудрими важелями і промені лазера, що спалюють все навколо. «Ртуть» ризикує розпастися на дрібні кульки і бути знищена або втрачена під час проходження, тому привести її до фінішу цілою і неушкодженою завдання зовсім не з легких, а кількість пасток і заплутаність лабіринтів зростає від рівня до рівня.

У грі пердставленіе п'ять різноманітних стихій:

  • земля
  • вода
  • вогонь
  • повітря
  • кристал


Завершення кожної локації оцінюється в зірках, кількість яких залежить від швидкості і ступеня фінальної цілісності краплі. В якості заохочення гравців передбачені тайм-бонуси і значки досягнень, в тому числі за максимальну кількість зароблених зірок.

Особливості гри:

  • Дуже красива, ретельно опрацьована графіка занурює в магічну атмосферу;
  • навчання вбудовано в ігровий процес і не існує окремо у вигляді керівництва;
  • приємна ненав'язлива музика супроводжує гру. При бажанні її можна відключити з головного меню.


Підсумок: Alchemic Maze поєднує в собі цікаві завдання, реалістичну фізику руху краплі і приємну графіку. Однак, скачати ви її зможете тільки заплативши півтора долара, пробна версія відсутнє.


Реклама

Alchemic Maze для LG G Pad II 10.1 LTE

Рейтинг:

(4)
4.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/26 06:25
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |