Real Football
3.7 (36)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Real Football це симулятор для андроїда, який про футбол, причому в класичному уявленні, а значить, це не якийсь менеджер, це саме футбол! Розробниками цього проекту виступили Gameloft, що звичайно добре, з одного боку, але, з іншого боку можна відразу і гарантовано сказати що вас чекає і чому. У даних розробників дуже багато відомих проектів, при цьому кожен з них відрізняється гарною реалізацією і величезним Донатом, що не оминуло і проект поточний, очевидно, доставляючи масу дискомфорту багатьом гравцям. Гра взагалі якщо чесно викликає більше запитань, ніж чим чимось радує, але про це по порядку.

Геймплей не представляє нічого принципово нового. Починається гра з невеликого навчання, яке неможливо пропустити, та й не варто, тому що саме воно розповість про мінливості управління, реалізовано яке не найзручнішим чином. Наприклад, якщо м'яч у нападника - одна справа, а якщо у захисника, то ті ж самі кнопки вже відповідають за інші удари та інше. Не зручно, але пристосуватися можна. Крім гри на поле вам буде відкритий доступ до набору команди, а значить трохи торгівлі і битви за гравців на аукціонах, як раз тут Донат дуже сильно стане в нагоді, особливо якщо ви хочете заробити потужну команду.

Другим неприємним моментом стала графіка, яка взагалі не схожа на сучасну, а так само анімація, яка тут явно страждає, що безумовно не приносить задоволення. Що дивно, ця серія ігор спочатку розробляється на мобільні платформи, а не портується з ПК, а виглядає все навпаки, більш того, дивно бачити це у розробників з Gameloft, які зазвичай відрізняються якістю свого продукту ...

Підсумок: гра Real Football цілком могла б бути хорошим, нехай і не виділяється проектом про футбол, але поки розробники не виправлять візуальну складову, а так само не подумають як зробити управління зручнішим її будуть качати, але закінчуватися це буде негативними відгуками і подібними оглядами .


Реклама

завантажити Real Football 1.7.2 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
Bug fixes and UI improvements.
Загальна інформація
версія 1.7.2 (17226)
дата завантаження 2021-08-27 12:40
Розмір 31.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Усі додатки Gameloft SE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(36)
3.66★ 73.18%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/23 07:32
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |