MiloTheCat Surf Challenge
2.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра MiloTheCat Surf Challenge це свіжий ранер для андроїда в якому вас чекають гори, сноуборд і кішка, яка вирішила на ньому покататися. Підготували даний проект для всіх користувачів ОС андроїд розробник на ім'я Christophe LE MANH HO, з Франції, якщо що. Так само варто відзначити що це його перший проект, який явно стане прекрасною візитною карткою, тому що якість виконання тут на рівні, причому на дуже високому рівні!

Що стосується геймплея, то тут все досить просто і зрозуміло - реалізована гра як ранер, який розпиляли на рівні, при цьому важливо стежити за плавністю приземлення після чергового стрибка і уникати перешкод. Відрізняється ж гра прекрасної фізикою і відмінним дизайном, в якому є всього три кольори - відтінки сірого для заднього плану, яскрава блакитна лінія представляє візерунок вашої траси і кішка на сноуборді, яку зробили лише в форматі силуету, але виглядає дуже красиво! І з'явися ця гра рік тому або навіть раніше, був би фурор, але сьогодні вже є гра Alto's Adventure, яка не поступається ні фізикою, ні дизайном, а випускають її більш відомі розробники, які можуть дозволити собі і рекламу і багато інших булочок, які привели гру до популярності, на даний момент її скачало вже більше 10 мільйонів чоловік! Ось так плавно доведеться відразу перейти і до недоліків ...

Гра MiloTheCat Surf Challenge платна! Пробної версії немає, платите трохи більше долара і грайте, гра відмінна, але навіщо платити за неї якщо є Alto's Adventure!? Великий промах, як мені здається.

Особливості гри:

  • відмінний дизайн і прекрасна фізика
  • чверть сотні рівнів (на кшталт мало, але вони важкі!)
  • тут важко стати професіоналом
  • п'ять музичних треків для того щоб вам не було нудно
  • ніякої реклами і доната


Підсумок: чудова гра, ось тільки платна. Якщо MiloTheCat Surf Challenge можна було б завантажити безкоштовно, то вона б ще поборолися за своє місце під сонцем, в даний же момент вона стане відмінним розвагою для одиниць. Може саме так все і було задумано?


Реклама

завантажити MiloTheCat Surf Challenge 1.1 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
Milo The Cat Surf Challenge is now free!
Загальна інформація
версія 1.1 (2)
дата завантаження 2017-06-10 18:44
Розмір 32.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.3★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/16 10:51
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |