Moto Rider 3D: Blocky City 17
4.1 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Moto Rider 3D: Blocky City 17 заявлена як симулятор є скоріше аркадою для андроїда від розробників з TrimcoGames, вже знайомих нам по декількох проектах, причому я б не сказав що серед безлічі ігор які у них є з'явилося хоч щось вражаюче. Дана гра явно не є якийсь шедевр, але, за велику любов людей до блокової графіку вона заслуговує на нашу увагу.

Геймплей являє собою набір рівнів, на кожному з яких потрібно виконати невелике завдання, однак, обсяг завдань поступово збільшується і грати стає все цікавіше і цікавіше. Що примітно, тут є вид «з очей», що досить рідко зустрічається в іграх з мотоциклами, так що, пробуйте! По ходу виконання місій ви зможете розблокувати різноманітні мотоцикли, яких тут досить багато, ось тільки через те що тут все з блоків і нагадує конструктор Lego, виглядають вони досить схоже, я б навіть сказав що занадто схоже. Однак, що теж дивно, більшу частину місій вам належить возити пасажирів, а враховуючи що трафіку в цьому місті не так вже й багато, мотоцикл виглядає досить дивним засобом пересування. Проте, від місії до місії вам потрібно перевезти все більше пасажирів, а таймер цокає, так що, рано чи пізно, ви почнете спізнюватися і доведеться нарощувати свою майстерність водіння. Крім іншого мотоцикли можна модернізувати, правда, тюнінг тут досить скромний, всього три параметри.

Особливості гри:

  • прикольна блокова графіка
  • багато рівнів
  • зручне управління
  • є вид «з очей»
  • прокачивайте мотоцикл і станьте швидше за все навколишнього трафіку


Недоліки гри:

  • досить багато реклами і Донат
  • однотипні місії, немає можливості вільно кататися по місту


Підсумок: гра Moto Rider 3D: Blocky City 17 може і несе в собі непогану ідею, але це не гонки і не симулятор, по суті, це така собі суміш таксиста і парковки, що в підсумку виглядає досить нудно і примітивно, хоч якийсь сюжетної лінії тут явно не вистачає.


Реклама

завантажити Moto Rider 3D: Blocky City 17 1.4 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
-Free Mode Added;
-Gameplay Optimized;
-Small Bug Fixed.
Загальна інформація
версія 1.4 (5)
дата завантаження 2016-10-19 09:16
Розмір 50.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.12★ 82.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/15 10:27
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |