Nono Islands
4.3 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Nono Islands це пригоди для андроїда в яких ми нарешті зможемо вирватися з похмурих підземель і опинитися на мальовничому тропічному острові! Однак, тут не все так гладко як здавалося - страшні аборигени, багато пасток і інші небезпеки чекають нас, а на що ви готові заради пригод?
Підготували гру розробники з Illusion Labs, автори дуже популярної гри Touchgrind BMX, проте, нічого спільного у цих ігор я не помітив, сподіваюся, їх досвід дасть про себе знати і в такому проекті.

Невеликий, класичний сюжет.
Давайте уявимо, вас запросили на віддалений острів, та, красивий, але небезпечний, що потрібно пообіцяти вам щоб ви погодилися? Само собою мова йде про скарби, так, тих самих скарби які вічно стають причиною чергового небезпечного подорожі. Так і тут, стародавні загублені скарби опинилися десь на цьому острові, так що ви сміливо відправляєтеся в дорогу! Однак, з островом все виявляється не так вже й просто, мало того що тут живуть небезпечні дикуни, готові з'їсти вас на сніданок (або обід), так крім іншого у них багато помічників, а весь острів утиканий всілякими пастками!

Геймплей запропонує вам гарний тривимірний світ, розбитий на рівні, де ваша задача, пробираючись по стирчить з води виступам дійти до чекпоінта. Однак, як вже і було сказано, небезпек тут повно! Павуки, акули, стрибають черепахи, що пролітають стріли, що падають камені, пили і таке інше, крім самих аборигенів, яких потрібно як мінімум обходити! Та й маршрут тут не з простих, лабіринтом його звичайно не назвати, але по суті, ніякої карти у вас теж немає. Будь-яка помилка і ви починаєте з самого початку, відбуватися це буде часто, не сумнівайтеся!

Підсумок: яскраво, красиво, позитивно, дуже важко і практично без доната і скачати можна безкоштовно - ось що можна сказати про гру Nono Islands. Мабуть, головна її проблема в тому що на Google Play занадто багато аналогів, в іншому ж - відмінна гра!


Реклама

завантажити Nono Islands 1.0.15 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
Bugfixes
Загальна інформація
версія 1.0.15 (32)
дата завантаження 2020-03-07 06:20
Розмір 83.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.34★ 86.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/14 07:55
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |