StarHunter
4.2 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра StarHunter це ретро-екшен для андроїда в якому ви будете грати за мисливця на зомбі, який борознить галактику і винищує цих ненависних створінь. Підготували гру початківці розробники з Jay-z, про які можна лише сказати що вони дуже сміливі, бо випускати гру такого змісту і такого візуального оформлення в перших проектах - це дійсно сміливо!

Однак, в грі є трохи дивний сюжет, а це вже щось!
Відбувається все в далекому майбутньому, коли заселена не тільки весь всесвіт, але і був винайдений еліксир довголіття, що дозволяє жити дуже і дуже довго. Однак, на планеті під назвою Титан сталося жахливе - допущена недбалість видозмінила еліксир, який розійшовся величезною партією по всій галактиці, звичайно, він працював як треба, от тільки який спожив його отримували вічне життя у вигляді зомбі ... У підсумку, зомбі з'явилися скрізь і вони дуже небезпечні! Як підсумок, з'явилася і небезпечна робота - мисливець за головами, в чиє завдання входить винищення зомбі по всій галактиці, ніж вам і запропонують зайнятися.

Відразу скажу про оформлення - воно піксельний, хоч це і не зовсім платформер, але, таких проектів багато, зараз це модно, так що доведеться змиритися. А ось з чим важче змиритися - на гру накинулася громадськість, хтось заявляє що це копія Hyper Light Drifter, хтось порівнює її з грою Starbound. Так, виглядають вони схоже, але величезна різниця в тому що дві ці ігри не присутні на мобільних платформах, більш того, вони дають вам величезний відритий світ з масою технологій, поселеннями і іншим контентом, що робить з них своєрідну пісочницю, тут же все набагато простіше , але на андроїд! :)
До речі через візуального стилю гри іноді складно зрозуміти що за зброю у вас в руках ... ось така сумна історія.

Підсумок: гра StarHunter може і не на тому рівні що і гри на неї схожі, але вона доступна тут і зараз, доступна безкоштовно (але з невеликим Донатом) і у неї є майбутнє, особливо якщо розробники будуть додавати новий контент. До речі кількість завантажень гри вже прагне до 500 тисячам, а для такого проекту це дуже круто!


Реклама

завантажити StarHunter 3.3 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
Repair the purchase of gold coins can not get the problem
Загальна інформація
версія 3.3 (11)
дата завантаження 2017-06-19 15:22
Розмір 29.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.21★ 84.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/14 06:52
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |