Police vs Gangster New York 3D
3.5 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Police vs Gangster New York 3D це ще один екшен для андроїда, який передбачає досить великий світ, виконаний в 3D і можливість грати за відважного поліцейського, який вирішив всіма засобами боротися зі злочинністю! Підготували гру в VascoGames - студії з величезною кількістю проектів, більшість з яких не так цікаві, але в більшості прослизає один момент - вони все на щось схожі ...

На що ж схожа ця гра?
Безумовно, гра дуже нагадує vice City ... не можу сказати що це дуже добре, тому що відразу починаєш чекати від неї чогось більшого, не отримуючи цього, але не варто порівнювати RockStar і VascoGames, тим більше на мобільній платформі. Так що, варто списати це на те, що гра хоч і схожа на щось круте, але в нашому форматі це не означає що ігри потрібно порівнювати, це марне заняття.

Геймплей.
Процес буде звичним для всіх хто любить подібний жанр - отримуєте завдання і виконуєте його, отримуєте за це гроші і витрачаєте їх на поліпшення свого екіпірування щоб виконати інші, більш складні завдання. Так чи інакше, але нам пропонують відкритий світ, де крім основних завдань є багато інших, додаткових, які можна знайти на міні-карті. Однак, цей світ виглядає порожнім, а з фізикою тут взагалі біда! Пошкоджень у машин немає, у вашого героя теж (в разі аварій), мотоцикл не падає якщо ви на ходу з нього зістрибнули, ви навіть можете взяти вертоліт (це круто!), Але якщо спригніте з нього - нічого не станеться, цей поліцейський занадто крутий, інакше і не виходить сказати.

Особливості гри:

  • стежте за бандитами і відловлювати їх
  • боріться з гангстерами щоб не допустити злочинного бунту
  • великий світ в якому ви можете рухатися в будь-якому напрямку
  • безліч завдань і додаткових місій


Недоліки гри:

  • відкритий світ порожненьке
  • фізика і візуальні пошкодження відсутні
  • зате є невеликий Донат


Підсумок: якщо не прив'язуватися до гри на яку Police vs Gangster New York 3D схожа, то це непоганий проект, особливо якщо вдихнути в нього трохи життя, можливо, рано чи пізно ми зможемо це побачити;)


Реклама

завантажити Police vs Gangster New York 3D 1.2 для LG G Pad II 10.1 LTE

Загальна інформація
версія 1.2 (3)
дата завантаження 2016-08-30 09:45
Розмір 68.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-08-30 12:48:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Усі додатки VascoGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
3.51★ 70.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/03 09:42
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |