SimpleRockets
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра SimpleRockets це головоломка для андроїда, якій набагато більше підійде таке визначення як конструктор, тому що саме їм гра і є. Підготували гру для нас розробники з Jundroo, LLC, причому це їх не перший і не останній проект, в обоймі є аналогічна гра про літаки і щось схоже, де доведеться будувати мости, що доже досить захоплююче. Головний і єдиний мінус більшості їх додатків - вони платні, наприклад ця гра обійдеться вам в 3 долари, а багато це чи мало - судіть самі, а я розповім вам про гру.

Гра базується на кількох дуже важливих принципах, які ви обов'язково повинні знати.
Перше - ви будете створювати космічні кораблі! В наявності є багато різних модулів, які в будь-якій кількості і послідовності ви можете з'єднати один з одним і спостерігати як це злетить і як добре зможе протриматися в польоті. Більш того, тут можна будувати навіть місяцеходи з колесами, які так само можна перевірити на ділі!

Друге - витрачайте час на дослідження! Ви можете спробувати злетіти з будь-якої планети нашої сонячної системи, причому всі планети обов'язково відрізняються гравітацією, що безумовно позначається на льотних характеристиках.

Третє - вам доведеться думати і вирішувати проблеми, які дуже грамотно помістили в гру, тим самим дозволяючи вам розвиватися і продумувати нові плани, які будуть все краще і краще з кожним разом. Враховуватися буде швидкість зльоту, дальність польоту, мінімальний запас палива і багато іншого, все це дозволить конкурувати з іншими гравцями і проявити себе.

Четверте - гра заснована на законах фізики, які ще 400 років тому дуже точно і детально описав Кеплер, людина, яка стала своєрідним родоначальником ідеї польоту в космос, ніж ми сьогодні активно користуємося.

Підсумок: гра SimpleRockets це чудова головоломка, яка базуючись лише на чотирьох принципах дозволяє отримати неповторний і затягує ігровий процес.


Реклама

SimpleRockets для LG G Pad II 10.1 LTE

Усі додатки Jundroo, LLC на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/24 07:34
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |