Ultimate Car Driver 2016
3.3 (26)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Ultimate Car Driver 2016 запропонує вам трохи зануритися в світ автомобільного божевілля, щоб витворяти на автомобілях то, для чого вони не сильно пристосовані, а саме - божевільні трюки! Підготували гру розробники з Tapinator, Inc., які вже встигли зробити темряву симуляторів всього підряд, переважно, звичайно, транспортних засобів, але все ж. Чи можна назвати симулятором цю гру? Звичайно ні, як мінімум тому що вона досить позитивна, ніж зазвичай симулятори не відрізняються.

Здебільшого геймплей тут різноманітністю не відрізняється, що досить характерно для ігор за участю автомобілів, так що малоймовірно вийде когось цим здивувати. Так чи інакше, це не ранер, так що вже оригінально. Загалом, з нас намагаються зробити божевільних каскадерів, так як головне завдання зводиться до вчинення трюків, здебільшого стрибків, чим далі - тим краще. Але перш ніж почати, доведеться вибрати автомобіль, який і стане нашим єдиним інструментом. Вибір автомобілів тут скромний, проте все віддалено нагадують ліцензійні оригінали, наприклад, є щось схоже на Honda Civic (з неї і доведеться почати, це буде ваш перший автомобіль), є Ferrari Enzo, Camaro, Mini і так далі. Що не сподобалося - не ясно скільки досвіду потрібно набрати щоб розблокувати автомобіль, тому ганяти доведеться без мети, в надії що після чергового заїзду досвіду вистачить на щось більш цікаве ніж рожева хонда ... До речі, тюнінгувати автомобілі тут не можна, що трохи засмучує . Що ж до місцевості в якій доведеться кататися - вона виявилася теж вельми сумній. Фактично, це пустир, де проклали трохи асфальту і поставили трампліни щоб ви заробляли досвід. Оточення тут більш ніж скромне, точніше відсутній здебільшого, інших машин немає, розбитися не вийде, все що є - бензин, який може закінчитися, фактично обмежуючи ваш заїзд по часу. Причому кожного разу коли бензин закінчується ви можете отримати трохи безкоштовно (без обмеження за кількістю раз) або подивитися відео і отримати відразу подвійну порцію щоб кататися далі, звідси питання - навіщо?
Потім я помітив що тут є закис азоту, щоб прискорюватися перед черговим стрибком, є навіть тахометр і спідометр, проте, придивившись до них я засмутився, тому що тахометр без червоної зони, кожен раз викручується до 9 тисяч оборотів, але це не заважає коробці вже на 80 км год включати четверту передачу ...

Підсумок: якщо чесно, то гра Ultimate Car Driver 2016 виявилася досить нудною і похмурою, крім іншого вона не відрізняється шикарною графікою або фізикою, тут немає нічого від симулятора, тут взагалі мало що є. До єдиним її бонусів можна віднести той факт що скачати її можна безкоштовно і то що у розробників не вистачило совісті Донат додати, так що, його тут теж немає.


Реклама

завантажити Ultimate Car Driver 2016 1.2 для LG G Pad II 10.1 LTE

Загальна інформація
версія 1.2 (4)
дата завантаження 2016-12-10 10:28
Розмір 48.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(26)
3.32★ 66.42%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/08 10:58
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |