Cell Connect
4.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Cell Connect це цифрова головоломка для андроїда, в якій нам знову доведеться оперувати цифрами, які можна пересувати і об'єднувати. Гру підготували вже знайомі нам розробники з BoomBit Games, які раніше з цифрами не працювали, що не завадило грі стати цікавою і затягує.

Геймплей тут дуже простий і зрозумілий, що не скасовує необхідності обдумувати кожен крок, особливо якщо ви плануєте протриматися довше. Ігрове поле тут розбите на пристойну кількість шестикутних сот, в деяких з яких знаходяться цифри. Кожен хід ви можете перемістити одну цифру, причому так, щоб прохід був прямий, тобто перестрибувати зайняті стільники ви не можете, але ця ситуація може бути знайома по будь-якій грі де потрібно об'єднувати в ряди точки одного кольору. Так чи інакше, ваше завдання цифри об'єднувати, що можна зробити розмістивши на сусідніх сотах 4 і більше однакові цифри. Коли це відбувається, то на місці останньої встала цифри виходить число в 4 рази перевищує номінал об'єднуються. Об'єднавши чотири або більше четвірок ви отримаєте 16, і так далі. Якщо ваш хід закінчується об'єднанням, то нічого не відбувається і ви можете ходити знову, а якщо об'єднати не вийшло, то на поле випадковим чином і в випадкових місцях з'являються нові цифри, займаючи стільники. Мета в грі досить проста - зібрати цифру якомога більшого значення, протримавшись якомога довше, само собою, якщо поле закінчиться - ви програли.

Особливості гри:

  • простий і зрозумілий геймплей
  • є можливість грати з друзями по мережі
  • гра переведена на 24 мови
  • просте управління, досить одного пальця
  • два рівня складності
  • приємний дизайн
  • світова таблиця з лідерами і досягненнями


Недоліки гри:

  • є Донат (хоча навіщо він тут?)
  • реклама теж є


Підсумок: гра Cell Connect це приємний тайм-кілер який не тільки дасть можливість трохи розім'яти мізки, а й весело провести час зі своїми друзями, чого в таких іграх досить часто не вистачає. Ось так просто, досить звичну і класичну ідею перетворили в відмінну гру!


Реклама

завантажити Cell Connect 1.6 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
Thanks for playing and supporting Cell Connect!
v1.6 update
1. Reduce install package size
2. Optimize the RAM and Battery usage
3. Fix some issues
Загальна інформація
версія 1.6 (19)
дата завантаження 2016-10-13 08:34
Розмір 21.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-13 11:45:26
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/07 09:10
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |