Boom Boom Soccer
1.1 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Boom Boom Soccer це футбольна аркада для андроїда, яка покликана збільшити інтерес до цього виду спорту, особливо це вдало складається на тлі того, що відбувається чемпіонату. Гру підготували розробники з Hothead Games, які зробили вже досить багато проектів на спортивну тематику.

Проте, у подібних ігор є невелика проблема. В першу чергу, є відомі лідери жанру, які вклавши величезні кошти створили дійсно видовищний і преміальний продукт, що має рівноцінні запитами до вашого гаманця і пристрою. А що ж до решти? Очевидно, намагаючись зробити гру про класичний футбол ви не зможете вигадати якийсь особливий сюжет або щось інше, круте і не звичайне, як не крути, це звичайнісінький футбол! Проте, розробникам вдалося додати в даному випадку невелику родзинку, яка багатьом може сподобатися;)

Само собою, вас не позбавили матчів, які тут вийшли досить барвистими і цікавими, хоч і намальовано все в незвичному стилі. Так чи інакше, основна фішка футболу це гравці, збір команди яких може нагадати вам колекціонування в популярних сьогодні карткових іграх, яких розвелося досить багато. Унікальних карток з гравцями тут дуже багато, більш того, в залежності від ліги в якій ви граєте є кілька видів карток, безумовно, не обійшлося і без унікальних гравців, володіння якими принесе не тільки щастя, а й перемоги. Однак, мінусом стало те, що матчі будуть представлені вам не зовсім в звичному форматі, швидше як протистояння двох окремих футболістів, які за рахунок своїх показників і вашого управління будуть битися в конкретній ситуації ...

Особливості гри:

  • більше чотирьох сотень карток з гравцями
  • вісім типів карт
  • збирайте унікальну колекцію щоб перемогти
  • пробивайте пенальті, ловите м'ячі, всі гострі моменти не пройдуть повз
  • є можливість грати онлайн


Недоліки гри:

  • деякі проблеми з оптимізацією
  • великий Донат


Підсумок: непогана задумка, з реалізацією якої розробники щось начудили, так як складно назвати гру хорошою в технічному плані, а ідея все ж хороша. Так чи інакше, скачати гру Boom Boom Soccer можна безкоштовно, так що якщо шукали щось незвичайне - спробуйте.


Реклама

завантажити Boom Boom Soccer 1.0.2 для LG G Pad II 10.1 LTE

Загальна інформація
версія 1.0.2 (10200801)
дата завантаження 2016-06-29 12:04
Розмір 45.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Zillya → Downloader.Agent.Win32.296652

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-06-29 15:06:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
1.11★ 22.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/04 07:00
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |