Aliens vs. Pinball
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Aliens vs. Pinball це аркада (хоч і заявлена ​​симулятором), а якщо бути точніше, це звичайнісінький пінбол для андроїда, який вирішили трохи модернізувати, зробивши йому ін'єкцію відомої франшизою, яка і до цього дня розбурхує багатьох. Але якщо чесно, то мені не зовсім зрозумілий такий підхід і я поясню чому. Гру підготували для нас розробники з Zen Studios, які буквально схиблені на пінболі! У них є пінбол тематики Ходячих мерців, є пінбол про Зоряні Воїни, є пінбол за коміксами Марвел ... одне але, практично всі ці пінбол платні, а ось з чужими виявився безкоштовним;)

Так ось, що бентежить. Припустимо ви шанувальник пинбола, значить для вас буде головним неоформлення, а фізика і взагалі зручність геймплея, що досягається за рахунок максимального наближення відбувається до найпершим варіацій пинбола, які представляли собою цілком реальні і досить великі столи в ігрових залах, там же де і стояли перші ігрові апарати і багато іншого іншого. Але самі розумієте, передати те, що відбувається на реальному столі через екран смартфона практично неможливо. До того ж, фізика тут хоч і нормальна, але все ж близька до аркадной, а саме - мало чим відрізняється від будь-якого іншого нормального пинбола.
Якщо ж ви фанат франшизи «Чужі», то ця гра точно не задовольнить вашу спрагу, так як пуляя кульку по ігровому полю, безумовно стилізованому під деякі особливості франшизи ви не отримаєте сюжету, хоча розробники заштовхали туди і людей і чужих, які десь на задньому плані намагаються на них напасти, є якийсь розвиток прив'язане до нових столів які ви можете відкрити і все таке похмуре, та, може трохи і в тему, але сприймається як черговий «скін» і не більше того.

Підсумок: гра Aliens vs. Pinball особисто для мене виявилася не зовсім зрозуміла, тому що вона не забезпечує на 100% ні пинбола, ні 100% чужих, тим не менш, це цілком собі придатний пінбол для андроїда який можна безкоштовно завантажити і пограти, у всякому разі якщо вас не збентежить реклама і невеликий Донат.


Реклама

завантажити Aliens vs. Pinball 1.1.6 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
- Stability improvements
Загальна інформація
версія 1.1.6 (22)
дата завантаження 2018-06-07 16:41
Розмір 79.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/29 08:12
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |