Rapture - World Conquest
3.3 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Rapture - World Conquest це незвичайна стратегія для андроїда в якій мислити доведеться як мінімум глобально, тому що оперувати доведеться практично всім людством! Для розробників з Tundra Games Ltd це перший проект, так що подивимося наскільки вони зможуть з ним далеко піти, у всякому разі плани у них явно глобальні;)

Потужним сюжетом гру не наділили, по суті весь сюжет вмістився на невелику табличку на самому початку, здебільшого тому що його і не може бути, тут ви творець! Так чи інакше, наявний сюжет говорить що вам відводиться роль бога, який повинен вибрати цивілізацію, яку він буде опікати і домогтися її домінування на планеті. Вам відводиться 3000 років, після чого всі ваші вірні послідовники зможуть піднестися на небеса і теж стати богами, так що, ви дещо обмежені за часом ... причому розробники вирішили досить сильно все прискорити, так що для вас ці 3000 років пролетять за п'ять хвилин !?
Проте, навіть за 5 хвилин реального часу можна накоїти багато всього цікавого, щоб підтримати своїх послідовників і не дивуйтеся що вам доведеться знищувати все інше населення планети, так, щоб боялися, мабуть ...

Для знищення «невірних» у вас буде кілька варіантів - влаштовувати локальні катастрофи та інші руйнівні події, рулити армією послідовників, щоб захоплювати нові землі. Чим більше земель ви захопіть - тим більше послідовників отримаєте, а значить станете сильніше і зможете знищити ще більше ворогів. Крім цього вам доведеться вирішувати і інші питання, наприклад в якому напрямку розвиватися, скільки уваги приділяти релігійності і так далі. В цілому - справ буде дуже багато, але не забувайте, у вас всього 5 хвилин реального часу!

Особливості гри:

  • грайте швидко, гра чудово адаптована для мобільних пристроїв
  • дюжина небезпечних катастроф які ви зможете влаштувати
  • майже три десятка різноманітних цивілізацій, виберіть будь-яку
  • багато контенту який вам тільки належить розблокувати


Недоліки гри:

  • Донат
  • немає серйозної анімаційної складової


Підсумок: гра Rapture - World Conquest не перша і не остання серед подібних, але в даному випадку вона виявилася вельми цікавою, до того ж, 5 хвилин завжди можна знайти. До того ж, не дивлячись на короткі раунди гра містить досить багато контенту, що включає всілякі місії і досягнення.


Реклама

завантажити Rapture - World Conquest 1.1.8 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
Bug fix
Загальна інформація
версія 1.1.8 (46)
дата завантаження 2019-12-30 04:23
Розмір 80.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.33★ 66.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/22 07:54
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |