PKTBALL
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра PKTBALL це спрощений варіант великого тенісу для андроїда, що виконує здебільшого роль тайм-кілера, що пропонує нам гідну динаміку і просту мультяшних графіком. Підготували гру розробники з Laser Dog, у яких це перший безкоштовний проект, так що швидше за все, раніше ви з ними не зустрічалися. Так чи інакше, хлопці себе цінують;)

Геймплей почнеться з невеликого навчання, яке доведеться пройти в сутичці з роботом, який буде давати досить корисні коментарі з кожного приводу, пояснюючи сенс гри і особливості управління. Після того як робот вважатиме що ви готові - вирушаємо на битви з більш живими супротивниками! Не дивлячись на багато спрощення, сенс гри тут не сильно змінився, вам все так же потрібно обіграти вашого опонента, забивши йому два м'ячі поспіль або через раз. Крім спрощення по графіку є і невелика спрощення з фізики, так як м'ячик поводиться досить передбачувано, а так само на корті можуть бути і місця від яких м'ячик може відскакувати, наприклад по краях.
Головною фішкою це гри є накопичення монеток, які будуть розкидані по корту під час гри, які можна отримати за виконання завдань і які можна отримати за перемоги. Але монетки це лише засіб для досягнення мети, яка полягає в розблокуванні всіляких персонажів, яких тут більше тисячі! Причому кожен новий персонаж не тільки виглядає інакше, але і змінює зовнішній вигляд корту, а так же саундтрек, так що чим більше персонажів ви відкриєте, то більше різноманітності отримаєте;)

Особливості гри:

  • приємна анімація
  • прикольне оформлення
  • понад 1000 героїв які повністю змінюють оточення


Недоліки гри:

  • не найзручніше управління
  • є невеликий Донат


Підсумок: гра PKTBALL це досить сокирний і казуальний тайм-кілер, не варто сприймати її як серйозну спортивну гру і вже тим більше не варто перекладати на неї якісь очікування пов'язані з реальним тенісом, у всьому ж іншому - досить весела штука;)


Реклама

завантажити PKTBALL 1.3 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
- Added protour mode
- All pktbuddies have multiple skins
Загальна інформація
версія 1.3 (14)
дата завантаження 2018-09-22 19:32
Розмір 82.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/21 06:42
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |