Lifeline: Whiteout
4.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Lifeline: Whiteout це нова частина проекту від розробників з 3 Minute Games LLC, які вже робили щось подібне, сюжетної зв'язки гри не мають, але принцип залишився незмінним. До речі що перша частина що ця були платними, перша частина коштувала 2 долари, дана частина обійдеться вам в три долари, причому, хоч я і не дуже люблю таке писати, але гра того варта, головне - правильно її взяти і перейнятися тим, що відбувається. На відміну від багатьох, даний проект відрізняється такими особливостями як відмінний сюжет, який складно передбачити, кілька кінцівок, так як кожне ваше рішення направляє героя за різною дорозі, а так само той факт що гра стане невід'ємною частиною вашого життя і вашими переживаннями. Хто ще може таким похвалитися? Однак, все що є гра - чат з незнайомцем, який виявився в дуже скрутній ситуації ...

Наш герой опинився в пастці, невідомо як і навіщо, але він потрапив у якийсь льодовик, де кругом крім снігу немає нічого. До того ж, наш герой втратив пам'ять, єдиний натяк - шеврон на його куртці з ім'ям Адамс V, але його це ім'я? Так чи інакше, єдиний його шанс на порятунок - тендітна зв'язок з вами, яка постійно передає сигнал з перешкодами, чи зможете ви допомогти нашому герою? Що цікаво, гра працює за рахунок повідомлень які будуть приходити на ваш телефон періодично, таким чином, в режимі реального часу ви зможете спостерігати за своїм персонажем і направляти його в тому чи іншому напрямку. Кожне рішення матиме наслідок, так що грати в Lifeline: Whiteout можна багато разів, постійно отримуючи щось нове. Але в ідеальному варіанті нам потрібно допомогти герою вибратися і згадати хто ж він такий!

Особливості гри:

  • багато кінцівок, цікавий сюжет і все відбувається в режимі реального часу
  • ви самі вибираєте час коли приділити грі увагу
  • вирішуйте хід історії кожним своїм рішенням
  • грі не потрібно інтернет
  • немає ніякого доната або реклами


Недоліки гри:

  • пробної версії немає
  • гра специфічна, багатьом не сподобається


Підсумок: гра Lifeline: Whiteout це нехай і незвичайний, але все ж таки невеликий шедевр, який обов'язково сподобається всім шанувальникам минулих частин гри, а так само якщо ви втомилися від бездумного екшену, то обов'язково випробуйте і цей варіант!


Реклама

Lifeline: Whiteout для LG G Pad II 10.1 LTE

Рейтинг:

(4)
4.55★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/04 07:44
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |