Tap Tap Trillionaire
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG G Pad II 10.1 LTE

опис:

Гра Tap Tap Trillionaire це клікер для андроїда, який дещо відрізняється від більшості однокласників як мінімум тим що тут доведеться думати і читати новинну стрічку, бо заняття у нас буде не з простих - грати на біржі, при цьому самі розумієте, брокер з вас швидше за всього явно не професійний, так що сподіватися залишається лише на свій страх, ризик, логіку і везіння, без якого дана професія ніколи не обходиться.

Невелике вступ.
Повноцінного сюжету в грі немає, є лише вступ, яке розповість про те як ви стали брокером. Що забавно - вийшло так не тому що ви довго вчилися і прагнули до цього, просто ваш герой втомився працювати на «дядю» і вирішив змінити своє життя, відкрити бізнес і заробити грошей. Не дивуйтеся, починати доведеться з малого - крихітний офіс і всього один підлеглий, але тапая по екрану ви зможете почати заробляти і можливо, якщо провернеться багато хороших угод, ви зможете зняти офіс більше і найняти більше співробітників.
Що порадувало - Тапані по екрану це не основа заробітку в цій грі, головне - вміло вкладати наявні гроші щоб отримати прибуток, або не одержати.

Вся складність і небезпека роботи брокера.
Працювати на біржі ніколи не було просто, як би з боку це не виглядало. Будь-яка угода може як підняти вас на новий фінансовий рівень, так і відкинути на кілька кроків назад, так як всі вкладені гроші будуть втрачені. Чим більше ви будете заробляти, тим більше зможете найняти співробітників, які теж будуть шукати і пропонувати вам угоди, однак, якість і прибутковість цих угод будуть прямо залежати від кваліфікації співробітників, яку потрібно підвищувати за рахунок зароблених коштів. Приємно і те що ви і самі, нарівні з іншими можете шукати і укладати угоди, але тут потрібно обов'язково читати новинну стрічку і багато думати, щоб не пролетіти за власною ініціативою.

З мінусів гри можна відзначити лише два - вона тільки англійською, так що якщо ця мова ви не знаєте, то читати новини і укладати угоди буде складно. Другий мінус - Донат, який тут зовсім не обов'язковий і можна чудово справлятися і без нього.

Підсумок: гра Tap Tap Trillionaire це відмінний клікер який трохи відкриє для вас світ брокерів і змусить растрясти мізки, при всьому при цьому продовжуючи виконувати роль хорошого тайм-кілера.


Реклама

завантажити Tap Tap Trillionaire 1.25.4 для LG G Pad II 10.1 LTE

Нове в цій версії
Heya Trillionaires!!
With Typer Swift, G-Dr, Shuga and Thrice, become the very best star of the stage!
Can you beat all the other idols with your money and hire them to do your bidding instead?
Be the shining superstar you know you are!
Загальна інформація
версія 1.25.4 (113)
дата завантаження 2022-01-09 10:19
Розмір 62.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки PIXIO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/30 07:16
Інші ігри для LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE

LG G Pad II 10.1 LTE версія: Android 5.1.1 (Lollipop)
процесор: Qualcomm Snapdragon 800)
екран: 10.10", 1200x1920
Розміри: 254.30 x 161.10 x 7.80 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |