That level again 2
4.2 (11)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Lava E-Tab Connect

опис:

Перша частина гри не була дуже популярною, кількість її завантажень не перевищило пів мільйона, з іншого боку серед цього кількість скачавших її людей вона знайшла величезну кількість позитивних відгуків, так що розробник не міг відмовити користувачам і випустив другу частину!

Взагалі, якщо вдуматися в опис цієї гри, то складно сказати що вона цікава, але прошу мені повірити, вона дуже цікава! Але все ж, описати її можна приблизно так: вам доведеться знову і знову проходити один і той же маленький рівень ... і не тому що він настільки складний, просто всі рівні знаходяться на одному рівні. Дивно, чи не так?

Той самий єдиний рівень являє собою велику кімнату (все в 2D) з двома дверима, вікном, шипами на які не можна натикатися і платформами, що дають кілька варіантів пересування. Одна двері ведуть в іншу кімнату поменше, друга веде на вихід, куди вам і потрібно потрапити. Щоб вийти кожного разу потрібно знайти ключ, який може бути де завгодно. У перший раз він просто лежить в другій кімнаті, наступного разу доведеться розбити вікно чи відібрати його у монстра і так далі, щоразу щось нове, так що і виходить своєрідний казус, з одного боку мета одна, кімната одна, а всі ж так цікаво! Само собою складність зростає в міру проходження, так що не турбуйтеся відразу, через десяток рівнів доведеться включати всю креативність що у вас є і думати, думати, думати!

Всього в грі вас чекає 64 рівня, що дуже багато у такому форматі, фантазії розробника потрібно віддати належне! В цілому гра безкоштовна, але в ній є реклама, але якщо ви не пошкодуєте два долари, то реклама пропаде і ви отримаєте секретний бонус, втім, вирішувати вам, платіж цей абсолютно не обов'язковий.
До того ж, на кожному рівні можна скористатися підказкою, яка активується якщо подивитися рекламний ролик.

Підсумок: якщо втомилися від класичних і однотипних головоломок, якщо любите політ фантазії і креатив - обов'язково скачайте цю гру, як мінімум тому що таких розробників потрібно підтримувати, таких ігор нам дійсно не вистачає!


Реклама

завантажити That level again 2 1.6 для Lava E-Tab Connect

Нове в цій версії
16 levels =0
and some fixes
Загальна інформація
версія 1.6 (13)
дата завантаження 2019-06-04 21:43
Розмір 45.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

Усі додатки IamTagir на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(11)
4.25★ 84.96%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/04 08:35
Інші ігри для Lava E-Tab Connect

Lava E-Tab Connect

Lava E-Tab Connect версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Qualcomm)
екран: 7.00", 800x480
Розміри: 122.60 x 194.00 x 10.00 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |