Amazing Breakout
3.3 (15)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Lava E-Tab Connect

опис:

У більшості випадків будь-яка гра про втечу поєднана з пошуком предметів, рішенням головоломок, шифрів і подібного, незамінною ж частиною є і позиція про виживання, так як збігати доводиться не з найприємніших місць. Але герой нашої сьогоднішньої гри виявився в музеї ... як свідчить історія - він був останнім відвідувачем і охоронець, не помітивши його, все закрив. Якщо чесно, не бачу проблем провести ніч у музеї, ситуація явно не загрожує життю, але наш герой вирішив інакше і прийшов до висновку що йому неодмінно потрібно втекти звідти, не шкодуючи сил і часу.

Опинившись в музеї ми відразу отримуємо досить приємний бонус - кожна нова локація це великий зал з різними експонатами, вийшло дуже антуражно і цікаво. Причому зали тут попадуться самі різні - лігво мисливця з каміном і трофеями, класична японська кімната, якісь подібності золотого століття, кімната в стилі фараонів, вісімнадцяте століття і само собою динозаври!

На щастя, у найпершій локації ви знайдете рацію, за допомогою якої можна зв'язатися з охоронцем, який надасть вам моральну підтримку і поділиться деякої корисною інформацією. Але, не дивлячись на живе спілкування з людиною який орієнтується там краще всіх вам доведеться бродити по залу і підбирати всілякі речі, які можуть стати в нагоді відразу або трохи пізніше. Предмети і їх необхідність досить логічні, знайдете ліхтарик який не працює - шукайте батарейки, щось може лежати в ящиках з кодовими замками, паролі від яких охоронець сказати чомусь не міг, ну да ладно, тоді б і гри не було. Сама, мабуть, кумедна частина гри - трощити динозаврів і створювати з кісток молотки для того щоб розбити чергову вітрину ... загалом після такого вандалізму з музею дійсно краще втекти до відкриття.

Сам ігровий процес побудований тут класичним чином, однак з мінусів можна відзначити не найкращу деталізацію, яка призводить до необхідності довбати в кожен підозрілий піксель, а найсумніше - немає ніяких підказок, так що якщо застрягли, єдиний вихід це Youtube, де хтось з гравців виклав проходження потрібного етапу.

Підсумок: гра Amazing Breakout являє собою досить приємний квест, який містить багато цікавих локацій і звичні завдання, до того ж вона повністю безкоштовна, але з невеликим Донатом.


Реклама

завантажити Amazing Breakout 1.2 для Lava E-Tab Connect

Нове в цій версії
Minor bug fixes and performance improvements!
Загальна інформація
версія 1.2 (10)
дата завантаження 2019-06-10 08:39
Розмір 98.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки MobiGrow на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(15)
3.25★ 65.04%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/19 07:30
Інші ігри для Lava E-Tab Connect

Lava E-Tab Connect

Lava E-Tab Connect версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Qualcomm)
екран: 7.00", 800x480
Розміри: 122.60 x 194.00 x 10.00 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |